Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek többsége miért...

Az emberek többsége miért drága ruhákra költ sportolás helyett?

Figyelt kérdés

Nagyon sok embert látni,akiken drága ruhák vannak,drága ékszerek,a testük pedig le van lakva.

El vannak hízva,semmi izom nincs rajtuk.


2017. febr. 2. 13:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

az is hazugság, hogy csak a tested vagy :)


az ember a test az elme és a lélek hármasa...

ennyi erővel lehet a fizikai dolgok negatív oldalát nézni, minek gyúrjam ki magam, ha nincs rá szükségem? minek vegyek drága ruhát, ha nincs rá szükségem? :)


vagy épp ott az öregedés, vagy hogy mennyire sebezhető a fizikai tested, mert amit tanulsz azt nem tudják elvenni, de a kezed könnyen levágják...


23F

2017. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"A drága ruha pedig elszakadhat ugyanúgy.

A drága karórát ellophatják,stb.

Ez nem érv."


igen, de ha a ruhád elszakad megvarrathatod, vagy akár kidobhatod...

ha a szép arcodat szétvághatja egy betört üveg, vagy egy balesetben elveszíted a lábad...



23F

2017. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Az elme is megbetegedhet.

De sok betegség,aminek fizikai vagy mentális károsodás a következménye elöljáró a sportban szegény életmód.


Én nem hiszem el,hogy valaki kövéren jól érzi magát,vagy attól jobban fogja,mert drága ruha van rajta.

Attól még ugyanúgy nehezebb,rosszabb az életminősége.

2017. febr. 2. 14:40
 14/29 A kérdező kommentje:

Hát pont ezaz.

A használt ruhát idővel úgy is kidobod,mindegy mennyit fizettél érte.


De a testedre ha nem vigyázol,azt megfogod érezni.


Szerintem inkább a lustasághoz van köze ennek.

Van,aki megvásárolja a teljesítmény.Vagy kompenzálni akarja a hiányosságait.


De pl attól még egy szexpartnert ugyanúgy undorodni fog veled lefeküdni,ha drága volt a hálóing,amit előtte levettél magadról,ha kövér vagy.

2017. febr. 2. 14:43
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

a sport felszabadít boldogsághormont, de ettől még nem biztos, hogy egy sportoló jól érzi magát...


én pl nem sportolok direktbe semmit, napi kb 1.5 órát intenzíven mozgok, volt olyan nyári szünet amikor kb 3 hónap alatt sehol nem voltam, mégis tök jó hangulatom van, jó kedvem van, reggel pörgök...


a boldogsághoz nem feltétel a drága ruha, a sport, a tanulás...

ez mind opcionális dolog

az egészséges életmód része lehet a sport, meg ajánlott is mozogni, de az nem igaz, hogy feltétele!

vannak olyanok akik születésük óta testileg bénák mégis boldogok és ezen a dolgon felül nincs problémájuk


van aki kövéren azt hiszi magáról, hogy 10/10-es pasi/csaj és mindenki rá vágyik és nem, hogy boldog ő kb isten(nő)nek képzeli magát...


én pl sokkal jobban éreztem magam amikor felszaladt pár kiló, mondjuk még messze vagyok a kövér kategóriától, de sokkal jobb, hogy nem kockás a hasam, mert nem arra vágyom :)

látod van pl Molnár Krisztián ő milyen alkat és mégsem ássa el magát :D sőt szerinte mindenki rá iligy :D


23F

2017. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

a testedet is "cseréled", hisz fejlődsz, sőt a tested ha úgy nézzük ostoba, hisz a sejtek nem tudják tökéletesen reprodukálni magukat, felejtenek, öregszenek...

mondhatni a testedet nap-mint-nap kinövöd...


szexnél nálam pl jöhet egy 10/10-es csaj akkor sem fog érdekelni (tapasztalat), nekem pl a szexhez kapcsolat kell, normális lánnyal...van egy eléggé pontos képem milyen lányt szeretnék, nekem pl a nagyon kedves típus jön be, alkatra meg inkább a teltebb alak...

lehet valaki 10/10-es attól még undorodhatok tőle, mert olyan a felfogása, érzelmi intelligenciája...

vagy lehet valaki kevésbé szép és nagyon is izgathat szexuálisan, mert a barátnőm, nagyon kedves odaadó figyelmes...

tehát nem figyelheted csak a testet...meg ennyi erővel idővel mindenki megöregszik és veszít a szexuális vonzerejéből, ez ellen nem lehet tenni a tudomány jelenlegi állásával...


23F

2017. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nincs vagy-vagy összefüggés a drága ruhák és a sportolás között, így már az alap kérdés is értelmetlen.Egy ember egyszerre is járhat drága ruhákban és sportolhat is mellette, vagy az is lehet hogy egyiket sem teszi.


Másrészről, csak azért mert neked az izom az elsődleges az öltözet másodlagos, más lehet hogy az öltözéke, a stílusa alapján alkot első benyomást, és magasról tojik rá hogy van valakin 10 kiló plusz, mert számára ez egyszerűen nem lényeg. Sőt, olyan is rengeteg van akinél sem a drága ruha, sem a sportosság nem feltétel semmihez.

2017. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Persze,lehet együtt is a kettő.

De a kérdés nem róluk szólt.

2017. febr. 2. 14:57
 19/29 anonim ***** válasza:

kiadsam 333 jókat ír.


Amúgy nekem van olyan ismerősöm, aki kétszer vacsorázik, zsíros cuccok kenyérrel, nem fizikai munkát végez és nagyon vékony. És volt olyan kolléganőm, aki feleannyit evett, mint én, mégis nagyon nagy hasa maradt két gyerek után, pedig eljárt futni is.

Mondjuk én inkább azt látom, hogy a kövérebbek egyáltalán nem öltöznek drágábban, az hogy valaki aranyékszert hord, semmit nem jelent, kaphatta is.

2017. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Vagy például itt van anyum, ő az utóbbi években hízott, de izmos és erős is mellé.
2017. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!