Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek többsége miért...

Az emberek többsége miért drága ruhákra költ sportolás helyett?

Figyelt kérdés

Nagyon sok embert látni,akiken drága ruhák vannak,drága ékszerek,a testük pedig le van lakva.

El vannak hízva,semmi izom nincs rajtuk.


2017. febr. 2. 13:07
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Vagy pl valaki képes megvenni egy 20 ezer Ft-os parfümöt,de egészséges ételeket már túl drágának gondolja.
2017. febr. 2. 15:39
 22/29 anonim ***** válasza:
71%

Számtalan történet van, hogy valaki a sportot választja, gyönyörűen lefogy, de a várva-várt boldogságérzet mégis elmarad. A kilók elmentek, de az önbecsülés nem lett jobb.


Vajon tényleg minden elhízott ember esetében a sport lenne a saját boldogsága egyetlen kulcsa?

2017. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
"az egészséges életmód része lehet a sport, meg ajánlott is mozogni, de az nem igaz, hogy feltétele!" De igen, feltétele, az étkezés mellett.
2017. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Nem értem miért az önértékelés veszed alapul.

Ez a baj,hogy ha valaki csak azért sportol,hogy az önértékelése jobb legyen.


De ha még az önértékelése nem is lett jobb(mentális,lelki tényezők),fizikálisan mindenképpen jobban fogja magát érezni a bőrében.


Én már olyat is láttam,hogy valakinek hiányos volt a fogazata,de az aranynyaklánc ott virított a nyakában.


Ilyenkor nem értem,hogy hogyan tud prioritást élvezni egy egészségügyi állapot az öltözködésnél,kiegészítőknél.

2017. febr. 2. 16:11
 25/29 A kérdező kommentje:

Persze lehet azt mondani,hogy nem feltétele a kiegyensúlyozott életnek,de ehhez az egészség is hozzátartozik.

És pl az elhízás egészségügyi kockázatot jelent.

És betegségek miatt anyagi veszteség is érhet minket,ami szintén kapcsolatos a kiegyensúlyozott élettel.

2017. febr. 2. 16:14
 26/29 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Pont ugyanazért, amiért te sem azzal foglalkozol hogy tanulj valami újat, kikapcsolódj, fejleszd magad, hanem inkább vadidegenekkel vitatkozol egy névtelen fórumon és idegeskedsz mások élete miatt.
2017. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Én nem idegeskedem,csak nem értem őket.

Felőlem úgy él,ahogy akar,csak nekem fura.


Testet csak "egyet kapunk",a ruhákat pedig ellehet dobni,sőt idővel ki is dobjuk őket,mert elhasználódnak.


Ezért fura nekem,hogy sokaknál nem élveznek elsőbbséget.

2017. febr. 2. 21:45
 28/29 anonim ***** válasza:
Nekem vannak drága cuccaim, de kondibérletem is. Most akkor mi van?
2017. febr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
mert a ruha teszi az embert no meg a bankszámla-egyenleg...
2018. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!