Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek anyukám nem viszi...

Szerintetek anyukám nem viszi túlzásba azt hogy 14 (f) évesen sem akar telefont venni? Még azt sem engedi h magamnak vegyek. Egy gombos kütyüvel meg mit csináljak? Kiröhög az egész iskola. Tanácsokat érveket pls.

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 04:09
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Végül egy Xiaomi mi 5ös telom lesz 64 gb os 83 rugoért.Ez tavaly a legjobb ár-érték arányú telefon volt szoval szerintem minden okes lesz.
2017. máj. 6. 14:14
 22/27 anonim ***** válasza:
Bmeg annyiból elvégzek egy OKJ-s képzést.
2017. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Hát de nekem már szükségem volt rá.

U.i.:Am én pilóta szeretnék lenni ugyhogy ez az ár egyáltalán nem sok a pilótaképzéshez képest.

2017. máj. 7. 15:51
 24/27 anonim ***** válasza:

Talán épp ezért nem kéne a legdrágább telefonok közül válogatni. :D

Klassz, hogy 14 évesen így kitaláltad, csak a megvalósítással ne legyen gond! Sok sikert, és lehetőleg fogd vissza az igényeidet.

2017. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Okes okes köszi a jo tanácsaidat:)
2017. máj. 7. 16:13
 26/27 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen örültem a buta nokiámnak nem hogy okostelónak 18 évesen vettem első okostelomat és most 22 évesen is azt használom egy samsung galaxy note2 40 ezerért vettem használtan

130 ezer?? jó hahvonta annyot meg marad a fizetésből az adók meg minden vacak levonása után

Első telonak GSM-be vegyél egy használt telot 10-15 ezerből azt annyi ha annyira okostelót akarsz mert te is "menő" akarsz lenni az álltalánosban


Miért akar minden álltalános iskolás okostelót ?? Nem játszásra való plusz még ennyi időssen használni se tudja rendsen nem hogy vigyázni rá hogy ne törje 2 hét alatt sz.rrá .

2017. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, hogy nem vett neked. Én is 14 vagyok és a függője lettem. Örülj, hogy nem vesz neked.
2021. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!