Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek anyukám nem viszi...

Szerintetek anyukám nem viszi túlzásba azt hogy 14 (f) évesen sem akar telefont venni? Még azt sem engedi h magamnak vegyek. Egy gombos kütyüvel meg mit csináljak? Kiröhög az egész iskola. Tanácsokat érveket pls.

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 04:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
82%

130.000Ft? Nem csoda, hogy ennyiért nem vesz!

Mire való a telefon? Hívásra, üzenet küldésre, képkészítésére, jegyzet írsára, esetleg zenelejátszásra ---> ha a tiéden ez megy, akkor nincs probléma.

Viszont, ha nem: mondd el az érveidet, ami lehetően ne az legyen, hogy mindenkinek ilyen van, és keress egy olcsóbbat.

2017. febr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
89%

Azt hiszem mára elég volt a gyk-ból.


Egyébként vagyél egy redmi-t, tudás és ár arány tökéletes, de nézzél be mobilarena.hu-ra ott vannak tesztek és kommentek. Én simán megvenném anyám tudtán kivül, úgyse tudna mit csinálni, de nekem fogalmam sincs milyen a kapcsolatotok, szóval inkább ne tedd.

2017. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
#11 Egyáltalán nem mondtam h 130 0000 ft ért akarok telót venni:)Csak egy normális okosat 50-75 rongy között:)Ettöl függetlenül mindenkinek ment a zöld kéz.
2017. febr. 5. 12:29
 14/27 anonim ***** válasza:
Már kevesebb, mint 30-ért is lehet jó telefont venni, ami kibír 3 évnél többet is, és képzeld, még játszani is lehet rajta :)
2017. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Lehet anyukád tudja hogy ez a legújabb Samsung theme song https://www.youtube.com/watch?v=8lxB6X8zYTU
2017. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Vegyél 40ért egy Vernee Thort.

130ból pedig ne Samsungra verd el a pénzed, hanem OnePlus 3-ra

2017. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Kicsit konzervatív gondolkodásu anyukád van. Csak ott a problema hogy igy nem lehet gyereket nevelni.
2017. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Vegyél egy használtat, én így tettem. Nem adnék húszezernél többet egy telefonért.
2017. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem vesz azt meg lehet érteni, de azt, hogy a saját pénzedből nem vehetsz az túlzás.

Tökmindegy miből van a pénz, (megdolgoztál érte, vagy ajándékba kaptad születésnapra, esetleg a zsebpénzedből spóroltad) te rendelkezel vele és örüljön a szülő, hogy a gyereke megbeszéli vele és nem kapásból vesz valamit.


Kedves felnőtt emberek (28 vagyok) egy okostelefont nem telefon kategóriába sorolunk hanem az már gyakorlatilag egy mini zsebszámítógép. Egy gyerek és főleg tinédzser nagyon nagyon ki tudja használni.

Egy felnőtt ember aki nem ebbe nőtt fel az már az egy ujabb nyomógombos funkcióit se használja ki.

Én 2 éve vettem egy ilyet előtte feleslegesnek tartottam, amugy vajmi keveset telefonálgatok. És nagyon pozitívan csalódtam. Nagyon szuper dolog, hogy van egy jóminőségü fényképező, alkalmazások széles skálája, gps, internet, ingyenes üzengető alkalmazás (skype, viber stb)

Igenis jó dolog, hogy pl itthon sem kell bekapcsolni egyből a PC-t és várni 5 percet mire beindul, meg mire betölti az adott dolgot, mert telefonnal fél perc és már megtudom nézni a buszok menetrendjét.

Én támogatnám a gyereket, mert ahogy kiveszem a szöveéből, nem presztízsként kezeli elsősorban.

ÉS ne legyünk álszentek a mi és az idősebbek gyerekkorában is volt presztízs, cipő, ruha, ékszer, smink. "másnak lehet nekem mértnem".

Most okostelefon meg tablet kell a gyereknek, azelőtt, walkmen kellett, meg tamagocsi, mindig volt és lesz valami.

2017. ápr. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom, "vidéki" vagy-e és ott mi a helyzet, de én bp. belvárosában kicsi koromtól megtanultam, hogy semmi értékes tárgyat ne tartsak magamnál, elhagyhatom, elveszhet, ellophatják, stb.

Nem hogy 130 000 Ft-ot, de 30 000 Ft-t sem merek egyedül készpénzben vinni, biztos, hogy ketten megyünk ekkora értékkel, ha vinni kell A-ból B-be, ketten vigyázunk rá addig.

2017. máj. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!