Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha, azt mondom bárkinek, hogy...

Ha, azt mondom bárkinek, hogy nem szeretnék gyerejet, mert nem szeretem őket, sőt mi több, taszítanak és idegesítenek, miért az at első reakciók egyike, hogy "te is voltál idegesítő gyerek"?

Figyelt kérdés

Hisz én nem kértem a szüleim, hogy csináljanak meg, és hogy tolerálják hogy idegesítő gyerek vagyok, ez az ő döntésük volt, mivel ők szeretik a gyerekeket, és ezáltal idegesítőnek sem találják őket.

Ez milyen érv akar lenni?


2017. febr. 12. 13:32
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
93%

"te is voltál idegesítő gyerek"

Kértem én, hogy gyerek legyek? Így hoztak világra a szüleim.

A másik legjobb "érv" pedig a "ki fog rólad gondoskodni öreg korodban?"

Azt a pénzt, amit te a gyerekedre költesz, én félreteszem és öreg koromban felbérelem a te gyereked, hogy gondoskodjon rólam, akinek emiatt nem lesz ideje rád.:D

2017. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbb kisgyerekes anyának szar. Az az általános, hogy apuka leszarja a gyereket, anyuka meg megdöglik a fáradtságtól. Azt hiszik, hogy attól majd nekik jobb lesz, hogy mások is szenvednek. Irigykednek a gyermektelenekre, vágynak a szabadságra. Persze egy sem meri ezt beismerni még saját magának sem. Kitalálták ezt az álszent dumát, hogy ez a legcsodálatosabb dolog a világon. Hát nem, nem az, nem mindenkinek az..
2017. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb gyerekes szülő valóban idegesítő. Pár éve nincs párom 30 leszek és fújják a sürgősen keress egy pasit,szülj gyereket témát. Kedvenc mondatom tőlük kifutsz az időből. Szóval ha nem találod a társad emiatt nincs gyereked azért is belédkötnek.
2017. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legszánalmasabb "érv" ami csak létezik. Abortusz kapcsán szokták még ezt nyomatni, hogy mi lenne ha anyád téged is elvetetett volna... Ez egy baromság. Senki nem tartozik felelősséggel a szülei döntéseiért, csak a sajátjaiért.

Kedvencem, mikor anyám meséli, hogy én is milyen "izgága" gyerek voltam és ő se tartott vissza, ha másokat zavartam, szóval nem érti mit idegeskedek. Hát mondom gratulálok...

2017. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%

"Kedvenc mondatom tőlük kifutsz az időből."


Teljesen igazuk van.

2017. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Tapsoljuk meg ideges üzenetküldő provokátorunkat.

Mikor hazaértem, ez várt a levelesládámban, Márky nevű felhasználótól:


"Szerintem az agyadra ment az emancipáció. Csak egy genetikai zsákutca lehetsz,ha nincs benned a továbbörökítés ösztöne. Te lenézed az anyàkat,meg a gyerekeket,de a bírálatot nem tűröd. Változatlanul azt gondolom,hogy testben,lélekben is 16 vagy,maradj is így. Bízzunk benne,ha akarsz sem lesz gyereked.

JA ES TELOROL VAGYJK mégis tudok írni."


Gondolom, Ő is tudta valahol, hogy ilyet nem csak hogy nem illő, de egyenesen szánalmas írni, ezért is nem írta nyilvánosan.

Márpedig, ha már tapló, vállalja csak fel :)

2017. febr. 12. 18:55
 27/40 anonim ***** válasza:
95%

"genetikai zsákutca lehetsz,ha nincs benned a továbbörökítés ösztöne"

Szerintem abban is van, aki nem akar gyereket, csak felülírja az életösztön, ugyanis nézzük, minek néz(het) elébe egy kismama:

Vérmérgezés (összeférhetetlen vércsoport miatt)

Terhességi diabétesz

Foghullás

Hajhullás

Porckorongkopás

Hormonzavar

Vizelet- és széklettartási zavarok

Lumbágó

A kötőszövetek kinyúlása, elszakadása

Alváshiány, kimerültség

Anyagi kiszolgáltatottság, elszegényedés

Szülés utáni depresszió

Satöbbi

Szerintem teljesen érthető és egészséges dolog, ha valaki jól érzi magát fitten, szépen, egészségesen és nem akar ezek közül egyet sem megkockáztatni, hosszú távra bevállalni.

2017. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
96%
25. Te is egy nagyon értelmes ember vagy. Nem baj ha nincs párom, nem találok évek óta senkit, szüljek magamnak gyorsan.
2017. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ez a másik kedvencem, mikor bármilyen témában előkerül az "ösztönök" kártya. =D

Egyrészt én azt hittem, hogy azért vagyunk emberek és nem állatok, mert lemásztunk a fáról és innentől kezdve a tudatunk ami meghatároz minket és nem az ösztöneink.

Másrészt ez is csak addig kényelmes, amíg csak olyan dolgokra terjed ki, ami nekünk kényelmes. Pl mikor egy nőt megerőszakolnak, akkor a pasinak is megvan minden bocsátva, hiszen csak az ösztönei után ment?

2017. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
4%

"Nem baj ha nincs párom, nem találok évek óta senkit, szüljek magamnak gyorsan"


Ezt nem mondja senki, de attol meg kifutsz az idobol. Ez egy teny, ezen nincs mit vitatni.

2017. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!