Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha, azt mondom bárkinek, hogy...

Ha, azt mondom bárkinek, hogy nem szeretnék gyerejet, mert nem szeretem őket, sőt mi több, taszítanak és idegesítenek, miért az at első reakciók egyike, hogy "te is voltál idegesítő gyerek"?

Figyelt kérdés

Hisz én nem kértem a szüleim, hogy csináljanak meg, és hogy tolerálják hogy idegesítő gyerek vagyok, ez az ő döntésük volt, mivel ők szeretik a gyerekeket, és ezáltal idegesítőnek sem találják őket.

Ez milyen érv akar lenni?


2017. febr. 12. 13:32
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Na ezaz, kedves utolsó.

Miért lenne szellemileg 16 éves, aki nem az átlagos társadalmi normák szerinti életet szeretné követni?

Amúgy köszönöm, lassan a tizenhat duplája leszek, legyen ennyi elég :)

2017. febr. 12. 14:03
 12/40 anonim válasza:
81%
Ez nem érv :). Ha te nem akarsz, akkor ne vállalj csak azért mert a rokonok, ismerősök szerint ,,kell". Nem kell vitába szállni, zárd le az ilyet egy egyszerű ,,nem akarok szülő lenni" mondattal ;). Nem mindenki vágyik gyerekre, sokkal rosszabb lenne ha kényszerből bevállalnád utána meg bántanád vagy elhanyagolnád mert nem is akartad. Én a 3.gyerekem várom és nem zavar hogyha más nem akar :D. Ha téged idegesítenek a kicsik az ellen nem lehet tenni, maximum majd te változolhatsz és másképp fogod látni.. Vagy nem változik és boldogan élsz gyerek nélkül :). (Van ilyen ismerősöm sose zavart, hogy ő nem akar)
2017. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
10%
Mert az ilyen kijelentéssel, egyből elindítasz egy vitát. Ha kritizálsz valamit/valakit, akkor ne csodálkozz, hogy mások visszavágnak.
2017. febr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
10%
Vannak,akik ugyanezt mondták,hogy nem akarnak gyereket és 40 körül ébrednek fel,hogy mégis szeretnének gyereket,akkor vagy bejön vagy nem.Utána keresik,hogyan fogadjanak örökbe,mert nem sikerül kihordania a gyereket stb.Több ilyen esetrõl hallottam.
2017. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
85%

Én leszarom, hogy kinek van gyereke, meg kinek nincs. A gyerekesek azok, akik folyton sugárban hányják rám a rózsaszín vattacukrot, hogy igenis azonnal szüljek gyereket, mert akkor minden csudijó lesz. Ha erre csak simán elmondom, hogy nem akarok gyereket, akkor rögtön izomból nekiállnak győzködni. Ha azt mondom, hogy majd, az se jó, mert akkor jön a szentbeszéd, hogy kifutok az időből. Ha a kérdezőhöz hasonlóan kifejtem az okokat, akkor rögtön minden ősanya vérig van sértve és egy szar szemét leszek, akit minden áron meg kell győzni a gyerekvállalás csodájáról.

Kedves gyerekesek, mi a helyes válasz? Tényleg érdekel, hogy lehet ezen a témán hamar túllendülni? Évek óta próbálok rájönni, de még nem sikerült.

2017. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
8%
Utolsóval egyet értek, érhet az életben még olyan meglepetés amikor mindenedet szeretnéd egy kisgyereknek átadni. Úgy értem tapasztalatokat, élményeket. Szerintem ideje egy alapos nagytakarításnak legbelül. Értékrendedet átgondolni stb... Nem bántásból írom!
2017. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
59%
Ha megkérdezik, én azt szoktam mantrázni, hogy igen, szeretnék gyereket, kettőt, egy fiút és egy lányt, öt éven belül. Ennyi. Ezt akarják hallani, ezt kell mondani. Hidd el, nem azért kérdezik, mert annyira érdekli őket a véleményed, csak önigazolást keresnek.
2017. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
15%
16-os vagyok a 14-esel értek egyet! Csak közben írtak.
2017. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
85%

Könnyen szemekkel közölném velük, hogy nem lehet gyereked és faggassanak csak nyugodtan , ennyi erővel kést is beléd vághatnának. Elkussolnának egy életre, az biztos.


Másrésről meg kérdező, ugyanazt lehet írni, mitn a korábbi 700000000000 ilyen kérdésre, ha nem akarsz, nem szülsz és pont.

2017. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
96%

Én meg több olyan esetről hallottam, hogy az anya üvöltözött a gyerekkel, hogy miért szülte meg, tönkretette az életét.


Ha nincs gyerekem és megbánom, én szenvedek.

Ha van gyerekem és megbánom, én szenvedek, a gyerek szenved, az apja szenved...


Még mindig előbbi a jobb.

2017. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!