Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez nagyon nagyon...

Szerintetek ez nagyon nagyon nagyon undorító, vagy elfogadhat valaki így?

Figyelt kérdés

Szóval kezdjük ott, hogy lány vagyok..És van egy elég gusztustalan problémám. Mégpedig az, hogy szőrösebb vagyok az átlagnál, vagyis lehet, hogy nem vagyok szőrösebb, csak jobban látszik, mint más lányokon, mert nagyon fehér a bőröm, a szőrzetem meg sötét színű. És eléggé látszik a hátamon, a derekamon is, még a hasamnál is..És magamnak nem érem el a hátamnál, hogy pl. ki tudjam szőkíteni vagy le tudjam gyantázni, meg amúgy hogy őszinte legyek, nem repestek a gondolattól, hogy életem hátralévő részében 2-3 hetente járjak kozmetikushoz a hátamat gyantáztatni...

És eddig még sosem volt barátom, pedig már nagykorú vagyok, csak épp emiatt nem mertem senkivel sem ismerkedni, mert féltem, hogy elundorodnak tőlem emiatt..

És amúgy még mielőtt valaki megkérdezné, igen, voltam endokrinológián is ezzel és azt mondták, nincs semmilyen hormonális elváltozásom, szóval genetikailag ilyen vagyok és nem lehet vele mit csinálni, max fogamzásgátlót szedhetnék, ami TALÁN egy kicsit javítana a helyzeten, de arra meg nincs pénzem és a szüleim amúgy se engednék, hogy szedjem..Meg hiába szedném, ha abba kellene hagynom, mert pl. a barátom gyereket akarna, újra előjönnének a szőrök és megtudná, hogy...ilyen vagyok és félek, arra gondolna, hogy a gyerekünk is, ha lány lesz, örökli ezt a dolgot tőlem és nem akarna ilyen elcseszett gyereket, ezért inkább otthagyna...

Szóval kb ennyi. Szerintetek van olyan fiú, aki elfogadna így?..


2017. márc. 14. 21:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én is hiába epilátorozok, ki se szedi rendesen a szőrt, múltkor életemben először megpróbáltam leepilálni a lábam és nem is lett sima, hanem olyan érzés volt, mintha borostás maradt volna a bőröm...Arra gondoltam, talán az epilátor a rossz, de a nővérem is szőrtelenített vele és neki kiszedte rendesen, szóval csak velem lhet a baj..

Egyébként utánaolvastam annak a PCOS-nek és írták, hogy aki ilyen szindrómában szenved, annál nem is mutatható ki sokszor megnövekedett férfihormonszint pl., szóval most abban reménykedek, talán én is ezzel küzdök és legalább valami gyógyszert kapok rá, amitől jobb lesz. Ja és az 5. válaszolónak még annyit, hogy a PCOS-t először elvileg olyan gyógyszerrel kezelik, amit a cukorbetegek is szednek, de van, akinél ez hatástalan, ezért nekik fogamzásgátlót írnak fel :) Szóval ennyit arról, hogy a fogamzásgátlótól nem leszek kevésbé szőrös..Sajnálom :)

2017. márc. 15. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!