Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Muszlim férfivel beszélgetésbő...

Muszlim férfivel beszélgetésből lehet gond?

Figyelt kérdés

nem rég a fb.-on rámírt egy pasi, velem egy idős, (25).

soha nem voltam előítéletes, vannak cigány barátaim, nem zavar, hogy muszlim, egyébként pakisztáni. sokat írkálunk, mik a szokások nálunk, náluk. érdekes ezeket hallani, hisz nekünk olyan idegen az ő kultúrájuk. mindig dícsér, szép vagyok... persze ez max. ezen a szinten tud maradni, találkozni soha nem fogunk.

az jutott eszembe, lehet-e ebből valami baj? (hiába nem vagyok előítélettel, mégis eszembe jut, mi van ha...) most akkor mégis az vagyok?



2017. ápr. 2. 19:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
nem kötekedésből írtam, csak reagáltam. :)
2017. ápr. 2. 19:53
 12/22 A kérdező kommentje:
és még annyit, hogy természetesen nem fogok oda menni, és őt sem fogom idehívni
2017. ápr. 2. 19:55
 13/22 anonim ***** válasza:
67%
Akkor ez egy csodálatos barátság kezdetének ígérkezik. Éljen a feltétel nélküli elfogadás,és az empátia! Éljen,hogy hülye vagy! A lőtéri kutyát nem érdekli,hogy bajba sodrod-e magad...
2017. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Jajj szegény kérdező, álmatlan éjszakáim lesznek, ha valami történik veled.
2017. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
utolsó kettőnek: a gúnyolódásból nem kérek, köszi.
2017. ápr. 2. 21:55
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
*Kérdező #1-es vagyok - Most már értem miért mondtad, hogy nehezen fogadják az emberek ☺😁 Ne foglalkozz velük! 😂😃
2017. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Végre egy empatikus ember! :) <3
2017. ápr. 2. 22:30
 18/22 anonim ***** válasza:
81%
Írhattad volna mondjuk akkor, hogy csak azt írjuk, amit te hallani akarsz.
2017. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
nem erről van szó, de lehurrogtok, úgy, hogy senki semmi konkrétat nem írt, nem indokolta, csak lehurrog.
2017. ápr. 3. 00:04
 20/22 anonim ***** válasza:
78%
Gond nem lehet. Viszont 2 fajta pakisztáni férfi van. Az egyik aki szégyenlôs és beszélgetni sem merne egy lánnyal és az aki naaaaagyon szeret udvarolni. Az ilyen minden fehér lánnyal kikezd aki az útjába kerül.
2017. ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!