Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Muszlim férfivel beszélgetésbő...

Muszlim férfivel beszélgetésből lehet gond?

Figyelt kérdés

nem rég a fb.-on rámírt egy pasi, velem egy idős, (25).

soha nem voltam előítéletes, vannak cigány barátaim, nem zavar, hogy muszlim, egyébként pakisztáni. sokat írkálunk, mik a szokások nálunk, náluk. érdekes ezeket hallani, hisz nekünk olyan idegen az ő kultúrájuk. mindig dícsér, szép vagyok... persze ez max. ezen a szinten tud maradni, találkozni soha nem fogunk.

az jutott eszembe, lehet-e ebből valami baj? (hiába nem vagyok előítélettel, mégis eszembe jut, mi van ha...) most akkor mégis az vagyok?



2017. ápr. 2. 19:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
79%

Nekem volt párkapcsolatom egy ilyen nagyszerű pakisztáni muszlim legénnyel 1,5 évig.:-)

Annak örülök, hogy még épségben kiszálltam.

2017. ápr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nem akar semmi rosszat, de én nem írtam volna vissza neki. Jobb félni, mint megijedni.

Az már eleve gyanús, ha csak úgy rád ír. Mert ha valami közös érdeklődési kör kapcsán ír, az kicsit más, de így...

2017. júl. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!