Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt a lányok,...

Miért hiszik azt a lányok, hogy ez menő?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki belém kötne, valamilyen szinten elfogadom, és jó szemmel nézem a határokkal elő feminizmust. Tehát szerintem teljesen normális nem kötni házasságot, önnálló karrierista életet élni, nem akarni gyereket, és olyan tevékenységeket folytatni, mint a férfiak, jelen esetben az ivászatra, füvezésre gondolok. De ennél a pontnál megállnék, ugyanis pont arra szeretnék kitérni, hogy amíg nem viszik túlzásba, addig rendben van. Én is cigiztem (egészségügyi okokból hagytam abba), alkalmanként megiszok akár egyedül 1 üveg bort, és spanglit tekertem már magamnak is. De ezek nem olyan gyakoriak.

Tudom, mindenki tegye azt, amit akar, de most az olyan lányokra gondolok, akik szerint ez MENŐ. Sok lány ismerősöm van, akik azzal dicsekednek, hogy mikor és hogyan b*sztak be, gyakran kapok olyan üzeneteket, amikben ezek állnak: "juuuj,te úgy beszívtam", "fúúú, ne tudd meg hogy be vagyok állva", "megittam ennyit és annyit". Mintha ezzel azt várnák, hogy megtapsoljam őket, és azt mondjam, ügyes vagy, itt a keksz!

Plusz, ismerek lányokat, akik folyton csak a szexről beszélnek, és 2 és félóra kintlét után még mindig nem változott a téma, csak a füvezés, ivászat keretén belül.

Ti mit gondoltok erről?

Megjegyzem, nem lecsúszott pénztelen k*rvákról esett itt szó, hanem átlagos lányokról, akik a pénzüket ilyenre költik.

21/L


2017. ápr. 27. 13:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon menő mások életével foglalkozni.
2017. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted a szociológiának, pszichológiának semmi értelme, ugye?
2017. ápr. 27. 13:40
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Mert ez a menő?

Mindenhol ezt látják. Szarni a világra, marha lazának lenni, cigizni-füvezni-drogozni, sze*elni mert attól nagylányok lesznek.

Ez az ideál, lassan az a gáz hogy nem vagy ilyen.

Lehet mindent, csak mértékkel. Itt a bulizásra, ivásra, cigizésre, sze*elésre gondolok. Fű meg drog egyáltalán ne.

2017. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

2:

A jajj, mennyit isznak, drogoznak, cigiznek a többiek károgás az nem pszichológia és nem is szociológia. Egyébként a válasz, hogy láthatóan nem menő, mert többek közörr te is lenézed őket.

2017. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ez egy társadalmi jelenség, ennek is oka van, kíváncsi vagyok különböző véleményekre.
2017. ápr. 27. 14:03
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Én azért nem mondanám, hogy a cigizés, ivás, drogozás férfias dolog, inkább egyénfüggő, hogy ki milyen beállítottságú.

Nem értem egy kicsit sem, hogy ezeknek mi köze a feminizmushoz.

2017. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a kérdésben a válasz. Azért mert agyilag még lányok, és nem felnőtt nők.
2017. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt én sem értem, ezek miért kapcsolódnak a feminizmushoz.
2017. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek átlagos lányok? Szomorú,ha ez az átlag.
2017. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

És miért gondolod azt, hogy ez a fiúknál menő? Mert a hímsovinizmus nívósabb dolog a feminizmusnál?

Nézd, én azt mondom, egyrészt ameddig valaki nem árt másnak, addig élje úgy az életét, ahogy akarja. Nemtől függetlenül. Ha valaki attól érzi magát "valakinek", hogy hetente mocskosul berúg, és minden vadidegennel lefekszik, akkor tegye azt.

Ami pedig a magánvéleményem ezen életstílusról: az, hogy ez nemtől függetlenül sehogy sem vonzó. Persze, sokakban benne van a régi reflex, miszerint a férfiak nyugodtan lehetnek undorítóak, sőt, felettébb fickós dolog tökrészegen hányni, aztán meg az asszonyt (vagy az épp kéznél levő, máskor amúgy mocskosul lenézett, hasonló erkölcsű lányt) jól meghágni. Pedig rohadtul nem az. Ugyanúgy taszító, gusztustalan dolog, mint ha egy nő viselkedne hasonlóan.

A kulturálatlanság, ami megmutatkozik abban, hogy a beszédtémájuk megreked a különböző addiktív élvezeti cikkek, valamint a fajfenntartási ösztönnel kapcsolatos tevékenységek taglalásánál (meg esetleg a focinál, mert ahhoz mindenki ért), megint csak nem vonzó akkor sem, ha férfiúnál tapasztalja az illető. Mint ahogy az sem, ha egy társaságban Omega-koncertet idéző füstfelhőt kell elviselni. Nem túl megnyerő és vonzó dolog számomra.

2017. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!