Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt a lányok,...

Miért hiszik azt a lányok, hogy ez menő?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki belém kötne, valamilyen szinten elfogadom, és jó szemmel nézem a határokkal elő feminizmust. Tehát szerintem teljesen normális nem kötni házasságot, önnálló karrierista életet élni, nem akarni gyereket, és olyan tevékenységeket folytatni, mint a férfiak, jelen esetben az ivászatra, füvezésre gondolok. De ennél a pontnál megállnék, ugyanis pont arra szeretnék kitérni, hogy amíg nem viszik túlzásba, addig rendben van. Én is cigiztem (egészségügyi okokból hagytam abba), alkalmanként megiszok akár egyedül 1 üveg bort, és spanglit tekertem már magamnak is. De ezek nem olyan gyakoriak.

Tudom, mindenki tegye azt, amit akar, de most az olyan lányokra gondolok, akik szerint ez MENŐ. Sok lány ismerősöm van, akik azzal dicsekednek, hogy mikor és hogyan b*sztak be, gyakran kapok olyan üzeneteket, amikben ezek állnak: "juuuj,te úgy beszívtam", "fúúú, ne tudd meg hogy be vagyok állva", "megittam ennyit és annyit". Mintha ezzel azt várnák, hogy megtapsoljam őket, és azt mondjam, ügyes vagy, itt a keksz!

Plusz, ismerek lányokat, akik folyton csak a szexről beszélnek, és 2 és félóra kintlét után még mindig nem változott a téma, csak a füvezés, ivászat keretén belül.

Ti mit gondoltok erről?

Megjegyzem, nem lecsúszott pénztelen k*rvákról esett itt szó, hanem átlagos lányokról, akik a pénzüket ilyenre költik.

21/L


2017. ápr. 27. 13:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy 21 éves vagy. Ha mégis, akkor inkább magadon dolgozz, másokkal való foglalkozás helyett.


Másfelől ez semmi egyéb, mint a többi lánnyal szembeni tüskéd miatti fölényeskedés, kényszeres önigazolás.


Harmadrészt a feminizmusnak ehhez semmi köze.


Negyedrészt: ugye, nem a fővárosban élsz?

2017. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

11-es vagyok ismét.

A lényeg pedig: a te érvelési hibád a szalmabáb.

2017. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Elmondanám, hogy a 80as, 90es években, amikor itthon még hírből sem ismerték a feminizmus szót, már akkor voltak nagypiás vagy zugivó csajok. Hát punkokról nem hallottál még? :DDD
2017. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

#13: Nem-nem, az ezredforduló előtt mindenki igazi mintaember volt, csak az utóbbi években szaporodtak el ezek a lenéznivaló személyek - "a mai fiatalok". Amiben az a legröhejesebb, hogy a kérdező 20 éves, nem 70. :D


Kérdező: nem, manapság inkább ilyen rikácsoló, bíráskodó, lenéző, megvető, szörnyülködő erkölcshuszárnak lenni menő, mint amilyen te is vagy. Szóval ne hidd azt,,hogy a világnézeted egyedi, mert manapság az a módi, hogy szóljunk le másokat, mert 20 évesen történetesen szeret szórakozni - igen, alkoholizálni és nemi életet élni is, akármilyen szörnyen hangzik is -, nincs stabil élettársi kapcsolata, és nem színházba jár meg szépirodalmat olvas szabadidejében.

És még az is nagyon menőnek számít, hogy 30 év alatti személyek panaszkodnak az új generációról, mert "bezzeg az ő idejében" mindenki jólnevelt és erkölcsös volt. Arról inkább ne is beszéljünk, hogy azt se tudják, már csak korukból adódva is, hogy mi volt régen, és ha tudnák, akkor nem beszélnének ekkora baromságokat, mert tisztában lennének vele, hogy a leírt dolgok egyáltalán nem újkeletű dolgok :)))

2017. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Azért, mert a mai világból eltűnőben van a hagyományos értékrend, amit viszont valaminek pótolnia kell. Ez a valami a pénz és az élvezetek korlátlan hajszolása. A másik dolog, hogy a feminizmus próbálja elérni a nőkben az elnyomottság érzését a férfiakkal szemben, és próbálja azt sugallni, hogy egy nő csak akkor lehet erős, ha olyan dolgokat tesz meg, amit régen csak a férfiak csináltak. Ez a két dolog termeli ki azokat, akik lecsúszott alkesz férfiakat majmolnak meg örökké piálnak és dicsekednek is vele.

Nagyon nem érdekel, hogy mit tesznek, bár azért elgondolkodom, hogy egy nő hogy lehet úgy boldog, ha a bokorban hempereg idegen férfiakkal meg összehányja magát a piától.

Kár, hogy már alig van normális nő.

2017. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#15

1, Nincs olyan, hogy "hagyományos" értékrend. Mi lenne az? Az elvtársak-elvtársnők komenista világa, a pártiskola és a másju 1-i felvonulás? Vagy a falus, 1920-as élet? Vagy a városi 1911-es? Vagy melyik?

Nincs ilyen.


2, A feminizmus azt jelenti, hogy egy nőnek legyenek olyan jogai, mint egy férfinak. NEM ülteti el az elnyomottság érzését, pusztán elérte azt, hogy a nők is szavazhatnak, örökölhetnek, dolgozhatnak, rendelkezhetnek a saját sorsuk felől, de még mindig nem érte el azt, hogy valódi választásuk lehessen minden téren.


3, Egy nő is megtehet mindent, amit egy férfi, és attól éppen olyan igazi nő, mint az, aki semmit nem tesz meg. Sőt, a minden mellett még szülni is tudnak. Bizony. És senkinek nincs joga cimkézni, hogy ki, mennyire nő, és a nőség fokmérője nem más, mint a vagina megléte, nem pedig az, hogy mennyire dolgozik helyetted otthon, vagy mennyire fogja be a száját. Ez bullshit.

2017. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#16: A férfi létnek és a nő létnek is vannak előnyei meg hátrányai. A normális az lenne, ha egyforma mértékben oszlanának el ezek a két nem között. A feminizmus viszont gondosan szétszedi a problémákat férfi és női problémákra, és kizárólag a nőiség hátrányait akarja megszüntetni. Ezzel egy olyan társadalmat hozna létre, ahol a nőknek nincsenek gondjai, a férfiaknak viszont vannak, így jobb lenne nőnek születni. Szerintem a feminizmus egyenlőségre való törekvése a bullshit, nem különbözik más elnyomó eszméktől.

Annyiban viszont igazad van, hogy hagyományos értékrendről nehéz beszélni, mert régen is változtak a dolgok időben is és helyileg is.

Tovább nem folytatom, mert már ez is kicsit eltér a kérdés témájától.

2017. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#14: Szóval azért,mert sokan csinálják,normális? Nem. Nem erkölcscsőszködésröl van szó,de hogy valaki majdnem alkesz fiatalon,drogozik, meg összevissza kurogat,az normális?? Akkor köszönöm,nem akarok normális lenni.
2017. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#18: És szerinted ez csak az utóbbi időben lett megszokott? Régen is ugyanúgy voltak drogosok, alkoholisták, prostituáltak, és régen is szerettek vagánykodni meg balhézni.
2017. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én szoktam drunk texteket küldeni. Nem tapsot várok, egyszerűen csak nagyon jól érzem magam, és muszáj megosztanom a barátaimmal, hogy nekem épp jó. Másnap nagyon szoktam szégyellni.

Elég éretlen jellemre vall, ha valaki ezt menőnek tartja, az meg, hogy mi köze a feminizmushoz, nem világos számomra.

2017. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!