Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt a lányok,...

Miért hiszik azt a lányok, hogy ez menő?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki belém kötne, valamilyen szinten elfogadom, és jó szemmel nézem a határokkal elő feminizmust. Tehát szerintem teljesen normális nem kötni házasságot, önnálló karrierista életet élni, nem akarni gyereket, és olyan tevékenységeket folytatni, mint a férfiak, jelen esetben az ivászatra, füvezésre gondolok. De ennél a pontnál megállnék, ugyanis pont arra szeretnék kitérni, hogy amíg nem viszik túlzásba, addig rendben van. Én is cigiztem (egészségügyi okokból hagytam abba), alkalmanként megiszok akár egyedül 1 üveg bort, és spanglit tekertem már magamnak is. De ezek nem olyan gyakoriak.

Tudom, mindenki tegye azt, amit akar, de most az olyan lányokra gondolok, akik szerint ez MENŐ. Sok lány ismerősöm van, akik azzal dicsekednek, hogy mikor és hogyan b*sztak be, gyakran kapok olyan üzeneteket, amikben ezek állnak: "juuuj,te úgy beszívtam", "fúúú, ne tudd meg hogy be vagyok állva", "megittam ennyit és annyit". Mintha ezzel azt várnák, hogy megtapsoljam őket, és azt mondjam, ügyes vagy, itt a keksz!

Plusz, ismerek lányokat, akik folyton csak a szexről beszélnek, és 2 és félóra kintlét után még mindig nem változott a téma, csak a füvezés, ivászat keretén belül.

Ti mit gondoltok erről?

Megjegyzem, nem lecsúszott pénztelen k*rvákról esett itt szó, hanem átlagos lányokról, akik a pénzüket ilyenre költik.

21/L


2017. ápr. 27. 13:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
" Nem-nem, az ezredforduló előtt mindenki igazi mintaember volt, csak az utóbbi években szaporodtak el ezek a lenéznivaló személyek - "a mai fiatalok". Amiben az a legröhejesebb, hogy a kérdező 20 éves, nem 70. :D " :DD
2017. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Kár, hogy már alig van normális nő."


Jaj, a szokásos sirám. Majd te megmondod, mi a normális nő...meg hát ugye minden nőt ismersz egytől-egyig.

2017. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!