Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy szinte...

Miért van az, hogy szinte minden drága vagy nagy autó volánja mögött egy nőt látok?

Figyelt kérdés
Előre szólok nem provokálni akarok és nem is költői kérdésnek szánom afféle burkolt nőgyűlölködés céljából. Komolyan kíváncsi vagyok rá, mert én tényleg azt tapasztaltam és azt láttam eddigi életem során, hogy rengeteg luxusautót szinte mindig nő vezet (fiatal, középkorú és idős is). Ha meglátok egy SUV-t (pl. BMW X5, Audi Q5, Volvo XC90, Nissan Qashqai, Honda CRV jó utóbbi kettő nem luxus, de akkor sem női autók) és megnézem ki vezeti, akkor szinte mindig egy nő tűnik fel. És fogalmam sincs mi ennek az oka, mert egyrészt állítólag a nők kevésbé autómániások, márpedig ezek a kocsik elég komolyak, másrészt azt gondolná az ember, hogy pont a nők azok, akik inkább a kicsi/mobilis könnyen vezethető városi autókat preferálják. Például Mini Cooper, amiből mostanság irdatlan sokat látok szintén nőket vezetni. Ehhez kapcsolódóan kérdezném: hogy mi most ez a Mini divat a nők körében? Topic ON: Szóval az azt gondolnám, hogy a nők a kicsi autókat kedvelik, mert könnyű velük parkolni, ehelyett meg ők azok akik a legnagyobb batár autókat vezetik, amelyeket még én sem vennék meg, mert olyan nagyok. Egyrészt mert alacsony pasi mivoltomból kispö**ünek bélyegeznének másrészt tényleg nem látom értelmét (magas fenntartási költség, felesleges plusz fogyasztás). Ha kényelemre vágyok, akkor ott a mostani Peugeot 607-esem (amit imádok), ha pedig egy kis száguldásra vágynék akkor vennék hétvégi autónak egy Nissan 370z-t (ha lenne rá fölös pénzem :D). De a nők miért ilyen batár nagy autókkal közlekednek? Valaki részletesen leírhatná az okát, mert nagyon kíváncsi vagyok a női lélektan ezen szempontból megközelített sajátosságára.

2017. máj. 24. 18:00
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
31%
Ezek a hozzászólások, édes Istenem! :D Kérdező, képzeld, a nők is szeretik a nagy autókat. Én pl. nem, inkább a sportos típus vagyok, de a legjobb barátnőm BMW X6 vezet, ő ügyvéd, 29 éves. Nekem saját cégem van és sportkocsim. Tipikus tahó előítéletek, hogy a nők az eszükkel semmit nem tudnak elérni, csak sz*pással meg társaival. Soha senkitől nem kaptam ilyen ajánlatot, meg nem is fogok, mert a normális férfiak értékelik a nőt. Az itt hozzászólók pedig nem normálisak, ezért nem is sikeresek. Elsőre tanuljatok alapkultúrát, aztán meg azt, hogy hogyan bánunk nem csak a nőkkel, hanem alapvetően az embertársainkkal. Kérdező, neked pedig jó szakmád van, ha szeretnél, lehet majd nagy autód. Ahogy látom nem szeretnél, de mások ettől még szeretik. :)
2017. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

#21: "Kérdező, neked pedig jó szakmád van, ha szeretnél, lehet majd nagy autód."


Hát qrvára szeretnék, de egy hálózattelepítő és üzemeltető végzettséggel még a 350k kilométeres 607-esemet is alig tudom fenntartani, nemhogy egy nagy autót. Amúgy mióta számít jónak a szakmám? Csak azért kérdezem, mert alig keresek nettó 200-nál többet, de lehet én vagyok a lúzer.

2017. máj. 27. 17:37
 23/45 anonim ***** válasza:
72%

Én már annak is örülnék, ha ezek a csodás hölgyek robotparkolós változatot vennének. Amikor az öt nyelven beszélő projektmanager muci próbál beparkolni a teherautónyi helyre 5. perce, miközben mögötte a sor a bejárat végig áll, nekem is eszembe jut, hogy de megtanítanám a kis okost kényszerfranciául.

HA NEM TUDOD KEZELNI A NAGY AUTÓT, NE VEDD MEG! Ezt nem tanították a managersuliban?

2017. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
38%
Ha tudnád, uttsó, hány pasit láttam bénázni a parkolással... A kedvencem, amikor rááll a baloldali vonalra, mert még egyet igazítani a kocsin már nem macsós, aztán jövök én, előírásszerűen beparkolok mellé, és fel van háborodva, hogy nem tud ki/beszállni.:D
2017. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
72%
A konyhában is van wifi?:D
2017. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
40%
Van, de ma nem főzök. Tudod, nemcsak jó autót engedhetek meg magamnak, hanem azt is, hogy étteremben egyek.:D
2017. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
74%

És közben a telefont nyomkodod.

Szánalmas,gratulálok.Taps-taps.

2017. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
32%
2 órája reggeliztem, még ráérek ebédelni.:D Tudom, tudom, szánalmas, csak vigyázz, el ne öntsön az epe.:D
2017. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
72%
Áh,egy ilyen konyhalény vergődése miatt sose.;)
2017. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
69%
hagyd mert a végén még elmegy a kicsike étvágya és nem lesz meg az esti phahszadagja az előléptetéshez XDXD
2017. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!