Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a prostituáltakról, akik szerint minden nő k****?

Figyelt kérdés
Szerintem h*lyek. DE hogy lehet ilyet vallani, hogy minden nő (házas is) k betűs?
2017. jún. 30. 21:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Miért lettek a válaszaim le pontozva? XD
2017. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
85%
Basszus Pobjeda, most komolyan azt várod, hogy egy nő kedves legyen veled és kapcsolatot akarjon úgy, hogy közben hangoztatod, hogy ő is egy nagy k****, mint az összes többi?
2017. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
32%
Látom 12-es se fogta fel, amit korábban mondtam. Azt mondtam, hogy, ha lesz olyan nő, aki nem lesz velem bunkó, meg szemét, akkor majd nem tartom k.u.r.v.á.n.a.k.
2017. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudtam, hogy a prostik ilyen véleménnyel vannak a nőkről, talán ez segít nekik, a tükörbe tudjanak nézni, egyfajta önámítás.

E témakőr (nő és a férfi) kiváló szakemberei Feldmár András és Csernus Imre.

Imre A Nők könyvében kifejti miért K. minden nő, véleménye szerint a férfi szárnyai alá bújó nő (anyagi szárnyak), nagyobb K, mint a hivatásos K.

A Férfiak könyvében, kifejti, nem párokat lát, nem egy férfit a nő mellett, hanem egy kisfiút.

A másik könyv a párkapcsolati témában, Feldmár András - Szabadíts meg a gonosztól.

Kifejti, hogy a maszturbálás miért öngyilkosság.

2017. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

" Kifejti, hogy a maszturbálás miért öngyilkosság."

Erről mondanál valamit röviden?

2017. júl. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
87%

De 13-as, te tudod, mit jelent a k...a szó? Mert az azt jelenti, hogy vki erkölcstelen és fűvel-fával lefekszik vagy pénzt kér a szolgáltatásaiért... aki nőkkel te találkoztál, azok max. tahók, de nem k...k.

Plusz azért álljunk már meg, csak az kedvesség, ha vki rádcuppan meg hajlandó veled lefeküdni?... gondolom, akkor anyukád is k...a. Pedig biztos, hogy rengeteg nő segített neked életed során (félreálltak az útból, amikor te mentél biciklivel, megtartották neked a liftajtót, gyerekként a tanárnénid stb.), csak amíg nem akarnak tőled semmit szexuálisan, attól kezdve már nem számít semmit...

2017. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
#16: Nekem pl. édesanyám lelépett egy hapsival a pénze miatt és szétszedte a családot. Szóval ja, ő pl. k.
2017. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
17: A te esetedben megértem. Csak a többségnek azért nem ilyen anyja van (elég megnézni, hány anyupicifia van). Akkor szoktak aztán felháborodni, hogy "anyámat ne vedd a szádra!" meg "ja, hát anyukám meg hugicám meg nagyi kivétel, mert ők tökéletesek".
2017. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
87%
Hatalmas sértés, nem is értem hogyan lehet ilyet feltételezni egy nőről. Engem számtalanszor bántalmaztak, mindig is barátaim voltak, mert irrátált más lányok társasága, de ettől függetlenül még emberként tudtam és tudok rájuk tekinteni, nem peddig játékszerként... Mélyen szégyelje meg magát aki szerelemkalmárt lát egy nőben.
2017. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
Minden nő mocskos, büdös, tetves szajha.
2017. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!