Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a prostituáltakról, akik szerint minden nő k****?

Figyelt kérdés
Szerintem h*lyek. DE hogy lehet ilyet vallani, hogy minden nő (házas is) k betűs?
2017. jún. 30. 21:24
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, mondjuk az én vér szerinti anyám igen, de a nevelő anyám nem.
2017. júl. 8. 15:18
 22/31 anonim ***** válasza:

#18: Nekem érdekes a helyzetem. Alapvetően tök jó kis srác voltam. Kedves, aranyos, segítőkész, társasági, idealista. Aztán szépen sorban rájöttem, hogy kb. az összes mesét és történetet kilehet dobni a kukába, mert többségük idealista világot próbál megmutatni. Ez a világ azonban nem ideális. Nem úgy működik, hogy a hős lovag jó fej, tesz valamit és megnyerte a helyzetet.

A véleményem nem édesanyám miatt alakult ki elsősorban, hanem a teljes környezetem miatt. Sorban láttam, hogy a lányoknak valami kellett. Sorban láttam, hogy a normális srác ismerőseim még mindig szüzek. Sorban láttam, hogy ha bunkó vagyok, akkor többet érek el, mintha kedves és érdeklődő.

Az a baj, hogy nagyon kevés nő van, akire valóban fellehet nézni és nagybetűs nőként lehet kezelni. Mégis, minden nő ismerősöm azt hiszi, hogy ő egy csoda.

2017. júl. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nincs ideál, erre nincs recept. A felsorolt tulajdonságok alapján barát lennél, mert... vonzalom is kell, valami kis szikra, kémia ami beindítja a folyamatot :D A macsóság az ősi ösztönökre hagyatkozik, így a primitívebb nőknél bevállik. De az igazit keresni kell, és annyira nem szeretem amikor a fiúk bosszankodnak emiatt (félreértés ne essék azt bírom amikor a nők) de be kell látni hogy egyik félnek sem könnyebb és gyermeteg dolog amitt a nőket okolni. (anélkül is bűnbakok)
2017. júl. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
*(azt) sem
2017. júl. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"A macsóság az ősi ösztönökre hagyatkozik, így a primitívebb nőknél bevállik."

Ez az egyik olyan dolog, amitől kapásból feláll a szőr a hátamon. Ez alapján, nem találkoztam még olyan nővel, aki ne lett volna primitív. Kb. mintha azt mondanánk, hogy egy dögös nő csak a primitív férfiaknak jön be.

Attól is így vagyok, amikor valaki azt mondja, hogy mindkét nemnek egyforma a helyzete. Miért lenne az? Az egész társadalmunkban elég keményen elkülönül rengeteg téren a nő és a férfi. Társkeresés szempontjából, miért ne különülne? Ha körbenézek az ismerőseim között, rengeteg húsz feletti szűz férfit látok, akiknek sosem volt kapcsolatuk. Ha körbenézek a nő ismerőseim közt, alig akad 1-2. Ha ugyanolyan nehéz vagy könnyű mindkét nemnek, miért van ekkora eltérés? Ha körbenézek aközött, hogy egy férfinak mennyi dolgot kell felmutatnia egy kapcsolathoz, nagyobb dolgokat látok, mint egy nőnél. Frusztrált, hisztis, átlag alatti kinézetű nőknél is próbálkoznak. Ha ugyanezeket a tulajdonságokat hozza egy férfi, egy jelentkező sem akad.

2017. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Mert ha hiszed ha nem, a dögös nő is az ösztöneidet mozgassa meg. Gondolom a dögös alattt a szélles csípő, nagy mell combot érted, ami egyértelműen a termékenység jele :D És ha csak erre alapozod a kacsolatodat, igenis primitív vagy. ("Nézd már! Annak a csajnak nagy melle van és szélles csípője, megkérdezem, lenne- e a barátnőm!) A társkeresés peddig mindkét nemnek úgyan olyan nehéz, csak a sokszorosan visszautasított férfiak jönnek ide nők gyalázni mondván hogy nekünk könnyű lehet. A nőkre kereslet van, mert a termékenység egybefügg a fiatalsággal, ellenben a férfiakkal. Ha nálad a kapcsolat abban merül ki hogy a női ismerőseid nem szűzek... sajnálni tudlak. Természetes hogy hogy termékeny éveiket élve összebújnak néhány alkalmi partnerrel, de az attól még nem kapcsolat. Ennyi erővel a barátaidat is elküldhetnéd egy prostihoz, hiszen ha nincs szűzessége a válaszodból ítélve boldog párkapcsolatban él.
2017. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Igen, dögös alatt pl. azt értem. Ha egy dögös nő körülrajong, értelemszerűen próbálkozom nála. Igen, elsősorban az ösztöneim miatt, aztán eldől, hogy mennyire működik a dolog. Ha primitív, ha nem, de ez a helyzet az emberek többségénél. A baj az, hogy rengeteg nő ezt álszentként kezeli. Pl. ha megnézel itt is pár kérdést, alig van valaki, aki azt állítja, hogy bejönnek neki a macsó pasik. Mégis fél perc alatt ugranak, ha egy ilyen hapsi ír rájuk. Nekem semmi komoly problémám nem lenne ezzel önmagában... De miért kell letagadni a dolgot?

Azért a sokszorosan visszautasított férfiak jönnek ide gyalázkodni, mert belőlük sok van, de sokszorosan visszautasított nőből kevés. Ráadásul, amikor kiíródik egy sokszorosan visszautasított nő kérdése, jellemzően pár hozzászólása után kiderül, hogy az egekben vannak az igényei és ezért utasítják vissza. Férfiaknál meg kiderül, hogy a béka popsija alatt sincsenek az igényeik, mégsem megy a dolog.

Nálam a kapcsolat nem abban merül ki, hogy melyik ismerősöm szűz és melyik nem. De egy kapcsolat része a szex is. Emiatt miért sajnálsz?

Te sem gondolhatod komolyan, hogy a huszonéves nőknél azért kevesebb a szűz, mert alkalmi kapcsolatokba mentek csak bele. Azt sem mondtam, hogy attól lesz valaki boldog párkapcsolatban, hogy szűz. Egyszerűen, ha valaki nem szűz már, akkor elért valamit a társkeresés terén, míg aki szűz, de szeretne valamit és nem megy a dolog, nem ért el szinte semmit.

2017. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Figyelj, az egész abban gyökerezik hogy a nőnek nagyobb értéke van a szex terén, és ez nem csak a fiatalságából fakad. Az egész társadalmi berendezésünk, megítélésünk szerint a férfi akkor sikeres ilyen téran ha minél több nőt ágyba csábít, míg a nő ezzel arányosan veszít az értékéből ha mindenkivel ágyba bújik. A szex itt nem alap, egy nő könnyedén talál társat magának szexre, de csak szexre ami még nem kapcsolat. Sok olyan állkapcsolat is van ahol a férfi mindvégig arra hajt hogy meglegyen neki, azután peddig új préda után néz. Végig olvashattam ahogyan egy barát érvel amelett hogy mért jobb a barátnő mint a prosti és milyen könnyen "tartható" :DD a nőkre számtalanszor rájár a rúd emiatt, szintén társadalmi szempontból... Szóval ami neked jobbnak, meg könnyebbnek tűnik, az valójában nem is olyan rózsás.
2017. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
*Persze abban nagyon is egyetértek hogy átlagban egekben vannak az igények, és az egészséges önbizalmat nem egy nő túlszárnyalta már, de a kapcsolatba mindkét fél egál, nincs többlet, ha mégis ott bajok vannak.
2017. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
A kérdező is k.u.r.v.a!
2017. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!