Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett olyan nagy divat a...

Miért lett olyan nagy divat a k-popért, koreai sorozatokért, színészekért rajongani?

Figyelt kérdés

Pl.: Port.hu-n a személyeknél a k-popperek, meg koreai cukifiúk topicjai pörögnek ezerrel. De itt gyakorin is van vagy ezer kérdés ilyen témában.

Nekem furcsa, hogy egy ennyire "rétegdolog" ilyen nagy táborral rendelkezik.

Na meg azért is bosszantó, mert a koreaiak nem kicsit elmebetegek, ott a plasztikai műtét olyan, mint nálunk a reggeli kávé, és annál vonzóbb egy férfi, minél nőiesebb.

:S



2017. júl. 11. 17:21
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
5%
#20 Aha, azt' te mit ordibálsz itt? Higgadjál meg!
2017. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
77%
Nem ordibálásnak szántam, még felkiáltó jelet sem tettem, csak azért írtam nagy betűvel, hogy a kedves kérdező fogja fel, hogy vannak akik szeretik ezt a műfajt, vannak akik nem. Ezen nem fog tudni változtatni, akármennyire is hangoztatja az igazát. Ennyi. Pedig én még az elején tök normálisan leírtam, hogy részben (de csak részben) egyetértek vele, hogy van ami már idegesítő, (sok hülye fan van sajnos) erre ebből is csak az ellenségeskedés lett leszűrve. Na mindegy...
2017. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
12%

Igazad van . Nagyon idegesito..

Foleg amikor valaki azert kezd el meg tanulni koreaiul mert kpopot hallgat es dramakat nez... es azt hiszik mar tudnak mindent korearol xD. Nagyon idegesito...

2017. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
92%

#23, szóval akkor azért tanulunk angolt mert érdekel minket az angol történelem, szokások stb?

Valaki tanul koreait mert szeretné érteni, hogy mit beszélnek a sorozatokban és mit énekelnek a dalokban. Baj van vele? Műveltebb lesz az ember ha több nyelvet tanul. Mindenkinek a saját döntése hogy milyen nyelvet tanul. Ha franciát tanulna valaki az már nem lenne baj mert nem ázsiai és csíkos szemű ország?:D

2017. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
92%
Én finnül tanulok, mert kívülről megtanultam egy finn dalt, és érdekelt miről szól. Akkor most én is idióta sznob vagyok? Vagy csak a koreai nyelv tanulása baj?
2017. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, engem valahogy sosem érdekelt ez a fangörcsös rajongás része. 7 éve ismertem meg a BIG BANG együttest, nekem ők akkor újat hoztak és megszerettem őket. Furcsa volt először, más kultúra, meg az egész motor ami a háttérben fut. Nyilván mai napig hallgatok koreai előadókat, de azért, mert kíváncsi vagyok rájuk, és nem azért mert über cukinak tartom a fiúkat. Szerintem hülyeség az általánosítás. Mindenki szeret bizonyos dolgokat, az nem mindegy milyen szinten. Az meg, hogy a tinik szeretik... egyszer minden csitul. Mindig van valami amiért rajonganak a generációk.
2017. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

En angolul es japanul beszelek es kicsit thaiul

Nekem nincs bajom azzal hogy valaki koreait tanul de akkor legalabb ne a filmek es a zenek miatt tegye valaki.

23as voltam.

2017. júl. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
#27 és ha valaki a filmek és zene miatt akarja? Attól még nem más semmiben, mint aki nem amiatt tanulja. Az ő dolga, sőt, inkább jó dolog az, hogy valaki az adott ország filmjei, és zenéi miatt kezd el egy nyelvet tanulni. Ezzel is csak okosabb lesz, ártani semmit nem fog senkinek.
2017. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
83%
Kívánom hogy ez legyen a legnagyobb problémád egész életedben, hogy pár tini miért rajong meg milyen zenét hallgat. Komolyan!
2018. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Uccsónak: Hidd el, én ívesen l e s z a r o m hogy mit csinálnak, de úgy hogy napi szinten találkozom velük ez eléggé lehetetlen.
2018. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!