Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett olyan nagy divat a...

Miért lett olyan nagy divat a k-popért, koreai sorozatokért, színészekért rajongani?

Figyelt kérdés

Pl.: Port.hu-n a személyeknél a k-popperek, meg koreai cukifiúk topicjai pörögnek ezerrel. De itt gyakorin is van vagy ezer kérdés ilyen témában.

Nekem furcsa, hogy egy ennyire "rétegdolog" ilyen nagy táborral rendelkezik.

Na meg azért is bosszantó, mert a koreaiak nem kicsit elmebetegek, ott a plasztikai műtét olyan, mint nálunk a reggeli kávé, és annál vonzóbb egy férfi, minél nőiesebb.

:S



2017. júl. 11. 17:21
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Íme, megérkezett végre az igazi válasz kedveseim.


Azért, hogy legyen min veszekedni az embereknek, hogy legyen meg a "tömegvagyokésazértszeretemmertmásokisésjajdecukik" réteg, legyenek meg azok, akik ezt utálják, és mindent kritizálnak, és nekik semmi nem jó ami ázsiai, és más, mint az általuk megszokott, és elfogadott dolgok, mert olyan szűk a látókörük, mint a s*ggük lyuka, hogy aztán ott maradjon az a szűk réteg, aki azért szereti... MERT. És kész. Akik már lassan szólni se mernek pontosan az ilyen emberek, és a teljesen hót fölösleges, fárasztó, és gyerekes veszekedések miatt.

De komolyan. Ezektől mi fog változni? Szerti. Kész. Tömeg. Kész. Ez van. Nem tetszik, nem foglalkozol vele. Törődjön mindenki a saját életével. Már akinek van.


Köszöntem🤚🏻

2018. júl. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Az bisztos,hogy a BTS többet dolgozik egy nap mint ti utálkozók egy év alatt,csak az a baj hogy ti ennek a negyedét nem tudjátok felfogni, ők mi mindenen mennek keresztül.
2018. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Meg mi van abban ha valaki a nyelvet szeretné tudni?

Hadd tudja,nem fog magának ártani,nem értem..az amerikai agyon tetováltatott drogos énekeseket miért nem szólja le soha senki?

Miért kell azokat piszkálni akik nap mint nap azokért dolgoznak akiket tényleg szeretnek?

Ez lett a társadalom sajnos,az embereknek könnyű leszólni a másikat,mig te ott ülsz a seggeden,addig ők hajnalokat gyakorolnak

Ha meg nem tetszik,görgess tovább, miért minősítitek magatokat? miért akadsz le rajta?menj tovább és hallgasd azt ami neked tetszik, annyira nehéz lenne? Szerintem nem

Mindig jön valami új, és mindig lesz is,az őrült fanok tényleg elég gázak,de vannak még normálisak is higyjétek el!

Ennyi erővel énis elkezdhetném szitkozni Justin Biebert meg a nagy amerikai énekeseket,DJ-ket,de nem teszem, meghallgatok pár pop számot,nem azt jelenti hogy nem szeretem,de nem az én esetem.

Nem szeretem,mégsem szólom le, tudjátok miért?mert van bennem annyi emberség,mert tiszteletben tartom azt,amit más szeret,nektek is ezt kéne.

Miért a pop az nem tömeg?na senki ne mondja nekem

Sosem értettem,mivel lessz jobb egy személynek aval ha lehordja azt amit a másik szeret

2018. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Jajj menjetek már...nem tetszik a Kpop és akkor rögtön jön az hogy jajj a BTS többet dolgozik meg minden mert nektek van jogotok ítélkezni mások felett, azért mivel nem bírjátok felfogni hogy mások nem bírják a Kpopot.
2018. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Meg még annyi hogy szerintem befoghatjátok mikor azt képzelitek hogy aki nem szereti a Kpopot az biztos Directioner, Belieber meg mittomén...Ember, ha ti általánosítotok ne várjátok el hogy mások ne tegyék ezt.
2018. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Mi általánosítunk?

A normál rajongókat hadd ne szólja le már senki oké?ilyet nem játszunk..

Természetes hogy mindenki a sajátját fogja védeni és amellett áll ki

Utolsó te meg ezt az őrült fanoknak mond, és ne azoknak akik tényleg a kedvenceik mellett vannak,köszheló

2018. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Nem az előbb írkáltak olyanokat hogy aki nem szereti ezt a műfajt arról kiderül rögtön hogy hány műszakban, milyen keményen dolgozik, meghogy ti se szidjátok az ismert pop előadókat pedig megtehetnétek? Ember! Rap. Hip-hop. Jazz. Pop rock. Alternative Rock. Hard Rock. Heavy Metal. Power Metal. Trash Metal. Death Metal. Black metal. Punk rock. Indie. Folk rock. Folk. Mennyit kell felsorolni ahhoz hogy eljusson az agyatokig hogy NEM csak olyan van hogy Pop meg Kpop? Amúgy meg persze, pont én általánosítok ezek után....
2018. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!