Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férjem tegnap félig ittasan...

Férjem tegnap félig ittasan többször elismételte, hogy elvágja a torkomat. Nem hinném, hogy megteszi, de mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Agresszív természet amúgy, hamar lobban. Úgy akarja jólérezni magát, hogy félhülyére issza magát. Nem tudom mit csináljak vele....
2017. aug. 25. 07:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%

Válj el, megfogod bánni, ha nem.

Nagymamám 42 éve házas egy hasonló(nem ennyire durva) férfival és már a töke kivan vele, de esze ágában sincs elválni. Gondolom néha vannak jobb napjaik is meg nem akarják megbontani a család harmóniáját.

2017. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%

Újra és újra és újra bebizonyosodik, hogy ez kell a nőknek, min csodálkoztok még?

"Egy agresszív alkoholista és elvágná a torkomat, de egyébként jó ember! Ezért is szerettem bele!"

2017. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
58%

"...félig ittasan többször elismételte..."

Egészen ittasan egyszer megteszi! MEGVÁROD?

2017. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
68%

Ez kell Neked..... ezért vagy még vele, és ezett fogsz vele maradni.....

Aki kicsit is nirmalisan gondolkodik, az az első ilyen aljalom utan elbeszélgetne a oárjával a masodiknál lépne el.....

2017. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nem rendszeres ez a félig ittasság. Nyilván kell a francnak egy nyakelvágás.. azért ne írjatok le egy komplett hülyének akinek ez kell. "Benedvesedik a bugyi" hát kihez mentem volna? Akitől elhányom magam, de jó apa? Nem voltam ilyen bölcs...Nem, nem drogozik, se testépít. Bár olyan könnyű lenne felrúgni mindent... már biztosan megtettem volna.
2017. aug. 25. 10:20
 16/28 anonim ***** válasza:
76%

"Agresszív természet" - össze se jönnék egy ilyen primitív suttyóval, de ha kapcsolat közben derülne ki ez a remek tulajdonsága, azonnal otthagynám, nem várnám meg, amíg ténylegesen bántalmaz. Olyan alakkal sem lennék, aki nem tud uralkodni magán, legyen szó alkoholról vagy bármiről.

Te mégis hozzámentél, azóta is vele vagy, szóval úgy látszik szeretsz szenvedni egy ilyen hulladék mellett, szóval mi a kérdés tulajdonképpen?

2017. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
33%
Szánalmasak a magadfajta önsorsrontó nők kérdező, semmi tartás vagy önbecsülés, aztán még várnátok a tiszteletet és a szeretetet :D Jó vicc. Sokkal könnyebb lépni ha nem keres kifogásokat az ember, neked még nem fáj eléggé, ezért mentegeted. Majd fog.
2017. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
44%
aki bolond az szenvedjen en az ilyet nem tudom sajnalni, kerdezo megerdemled a halalt mert hulye vagy sajnos.
2017. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
92%

"Bár olyan könnyű lenne felrúgni mindent... már biztosan megtettem volna."


Mi miatt nehéz? Ha gyerekeitek vannak, miattuk főleg fontos lenne.

2017. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, hogy lépj túl rajta, - nehéz lesz új életet kezdeni, de biztosabb jövő, mint egy ember mellett rettegésben (le)élni az életedet!
2017. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!