Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férjem tegnap félig ittasan...

Férjem tegnap félig ittasan többször elismételte, hogy elvágja a torkomat. Nem hinném, hogy megteszi, de mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Agresszív természet amúgy, hamar lobban. Úgy akarja jólérezni magát, hogy félhülyére issza magát. Nem tudom mit csináljak vele....
2017. aug. 25. 07:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%
Biztos gazdag a faszi, azért nehéz lépni.
2017. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
61%
18-as, te normális vagy, mikor azt mondod, hogy a Kérdező megérdemli a halált?
2017. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
92%

Szánalmas vagy, és még mentegeted is őt.


- agresszív

- iszik - ez csak súlyosbodni fog

- fenyegetőzik


Hmmm, én eleve össze sem j9ttem volna vele, de hogy az első dühöngésénél elhagyom, az is biztos.


De benned szemernyi önérzet és megbecsülés sincs irányodba, inkább vagy lábtörlő.

2017. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
82%

Eszméletlen látni, hogy vannak nagyon jószívű, szerető ismerőseim akiknek nincs párjuk, és vannak nők akik olyanok mellett képesek maradni kapcsolatban akik fenyegetik őket hogy megölik..


Kérdező, aki ilyeneket mond neked, az téged nem szeret.

Nem hogy nem szeret, még harag is van benne irántad.

Szerinted ez normális? Életed végéig ilyen kapcsolatban akarsz lenni? Voltál már olyan kapcsolatban, amiben szeretett is téged a másik fél?

2017. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
22-es igen normalis vagyok, ha valaki ennyire hulye az megerdemli a sorsat nem kell sajnalni, inkabb az ehezo gyerekeket sajnalom azok nem tehetnek rola hogy eheznek.
2017. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nekem holnap lesz 2 éve hogy megszöktettek egy ilyentől a szülei (Igen, az ő szülei).

4 és 2 éves gyerekkel.

Holnap koccintok rá és hálát adok Istennek és mindazoknak akik akkor és azóta segítettek.

2017. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Stockholm-szindróma?
2017. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

27es.

Igen.Tuti az is működik az ilyen kapcsolatokban!!

2017. aug. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!