Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes pszichológushoz...

Érdemes pszichológushoz mennem? A szégyen miatt már az öngyilkosság is megfordult a fejemben.

Figyelt kérdés

Sajnos szerető voltam 2 évig és mióta befejeztem, a szégyen miatt kezdek teljesen kikészülni. Egy hete borzasztóan fáj a gyomrom az idegesség miatt, hányingerem van és folyamatosan sírok. Annyira rosszul vagyok magamtól hogy az öngyilkosság is megfordult a fejemben. Írtam ki ide kérdést és a legtöbb válaszoló is érzékeltette hogy jobb lenne ha nem is élnék.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Érdemes lenne pszichológushoz mennem ha nem tudom feldolgozni a történteket?


2017. aug. 25. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19%
Azért az durva, hogy még te mártírkodsz... inkább nem irom le a veleményem... de remélem a sors az jol megfingat... tudod a karma...
2017. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azt hittem könnyebb lesz ha kiírom ide, mert senkinek nem mondhatom el. De iszonyatosan rosszul vagyok.

Ha nem gond akkor lehet hogy beszélnék itt azokkal akik felajánlották hogy írhatok nekik. Lehet hogy segítene. De a pszichológuson is gondolkodok.

2017. aug. 25. 21:33
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen,érdemes lenne mindenképp pszichológushoz vagy mentálhigiénés szakemberhez fordulnod-sokat tudna segiteni,hogy ezt a dolgot lezárd és teljesen új lappal indulj.Valóban nem volt szép és helyes amit tettél-de ezt te magad is beláttad.Minden ember hibázik,de azt hiszem ezzel a felismeréssel,lelkiismeretfurdalással megfizetted az árát,mert a felismerések önmagunkról elég fájdalmasak tudnak lenni.Ne ostorozd magad tovább,átmentél egy nehéz megtapasztalaáson,bvalamire ez a későbbiekben jó lesz,mégha most nem is úgy tűnik.Minden ember élete értékes-a tiéd is,emiatt a tévedés miatt ne dobd el magadtól.Inkább törekedj rá,hogy ebből a dologból kigyógyulj és a jövőben elkerüld az ilyen helyzeteket.
2017. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!