Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tanuljak meg bánni a...

Hogy tanuljak meg bánni a pénzzel/spórolni? 16l

Figyelt kérdés

Szóval van 2 nagy problémám:

1. Nem tudok bánni a pénzzel

2. Spórolnom kell (karácsonyig egy dologra, mert kiszámoltam és ha a zsebpénzem minden hónapban december végéig félretenném pont kigyűlne rá.)

Szóval igen, nem tudok bánni a pénzzel, de spórolnom kéne/akarok egy pár hónapig...

Mit tegyek? Hogy kezdjek hozzá? Szerintetek lehetséges vagy karácsonyig még túl sok idő van? A zsebpénzemet általában be kell osztanom pár dologra; ha kimegyek a barátaimmal, ha akarok valami új ruhát venni, stb.


2017. szept. 11. 23:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kepzeld el, nekem a szuleim maguk ajanlottak fel ezt a zsebpenzt jo jegyekert cserebe. Miert ne fogadnam el? Magamert tanulok, de ez is egyfajta biztatas. Es nekem ne alszenteskedj itt, hogy plusz penzert nem lennel szorgalmasabb. Lehet ez a ti csaladotokban nem szokas, nalunk igen. 🙂
2017. szept. 12. 22:39
 12/14 anonim ***** válasza:
42%

# 11


Magadért tanulsz, de ha nem fizetnek neked, nem tanulsz...már...rászoktál:DDD

Egy normális szülő nem pénzzel nevel bár ha "kilóra megveszlek" a családi mottó, teljesen érthető.

Erre mondják: "szép kis család".


Biztosan "jó" politikus leszel, megvehető s gerinc nélküli e hozzáállással:D

S ember leszel e, azt nem hiszem...

2017. szept. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
ennyire hogy lehetsz idi*ta? Inkabb le se allok veled veszekedni😀
2017. szept. 13. 15:42
 14/14 anonim ***** válasza:

# 13


Látod, veszekedni akarsz és nem tisztán látni...értékrenddel rendelkezni.

200.000ft-ért megvilágosodsz, értékes ember leszel bizonyára? Fenéket, színészkednél csak érte:DDD


Szóval, lehet idióta vagyok ( szerinted ), de biztosan nem vagyok buta, anyagias, érdekember s ennek örülök:)

Viszont neked sosem lesz annyi valódi értéked az életben, mint pénzed;)

2017. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!