Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy gazdag/jóké...

Miért van az, hogy gazdag/jóképű pasikra egyáltalán nem vagyok irigy, de gazdag/csinos lányokra és nőkre viszont iszonyatosan?

Figyelt kérdés
24 éves egyetemista vagyok, természetesen csóró (se kocsi, se semmi csak egy laptop és a szüleim lakása). Amikor egy tizenmilliós drága luxusautóban (Merci, BMW) meglátok egy - akár jóképű - pasit sosem érzek irigységet, mert vagy arra gondolok, hogy "Na, egy fiatal srác, biztos gazdagok a szülei én is szívesen tolnám azt az AMG Mercit, megérdemli" vagy pedig azt, hogy "Biztos okos, talpraesett a kölyök, gratula neki, kár, hogy én nem vagyok életrevaló". Na de amikor meglátok egy filigrán, ajakharapdálós, darázsnapszemcsis önelégült p***át, amint úgy bámul ki a kormány mögül - miközben igazgatja a haját, mintha egy VS modell lenne - hogy árad róla a megvetés és a lenézés, akkor férfiként is szívesen meglincselném ott helyben, ha törvényes lenne. És az a vicc, hogy ezt a csajok a kis japán 4-8 milliós kamu SUV-jeikkel meg kis Mini Cooper-jeikkel (mintha annyira trendik lennének ezek a kis szúnyogcirkálók) is eljátsszák, mintha ők lennének Kim Kardashian a Ferrarijában. Annyira irritálóak. Ezek a nők mégis mit dolgoznak, hogy sokaknak olyan drága autóra telik, amelyekről tuti azt gondolnám, hogy egy pasi vezeti. Pedig alapvetően a konzervatív, egyszerű nőkkel nincs bajom. Mi az oka annak, hogy ezt az állatfajt annak ellenére utálom, hogy pasi vagyok, míg a pasikra egyáltalán nem vagyok irigy? Válaszokat várnék tőletek, köszi.

2017. okt. 7. 12:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Megkell dicsérni az autót/a csaj haját, akkor is, ha megvet.

"Szép kocsi"

Érezhető a te megvetésed is, azért reagál így. Ha pl, rakacsintottál volna a kocsiban tollászkkodó hölgyre, nem veted meg, nem azt érzi, hogy te irigy vagy. Eset leg viccelni "lerobbantál, Betoljam?

Így nem adsz magadnak esélyt, hogy a pasija kocsijában kúrd meg, mert ez egy jó revans, az meg amit jelenleg csinálsz, csak téged húz le a pokolba.

2017. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Biztos 1 luxus feleség mint a viasat 6 a feministák ilyenkor hol vannak mert jó nagy károkat okoznak a nőknek .
2017. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez gáz. Korban közel vagyok hozzád egyébként és igen, drága dög autóm van és a hajam is szoktam igazgatni a kocsiban, ha épp úgy tartja kedvem és észre sem veszem az embereket az utcán, mert a közlekedésre figyelek, hacsak nem a lámpánál állok, akkor történik a hajigazitás is. :D Nem, hogy még lenézzek bárkit is. Nem nézek le senkit, de nem is érdekel senki, ilyen egyszerű. Élem az életem, más is élje nyugodtan, ahogy neki jó. És nem, nem minden nő kva, aki fiatalon sikeres. Nálam ez rögtön kútba esik, leszbikus vagyok és évek óta van barátnőm. :) Azért irritál az, ha egy nő is feltalálja magát és önálló, mert nem tudod elviselni, hogy nem függ másoktól, akár tőled pl. A 21. században élünk, ahol a nők is dolgozhatnak és teremthetnek, nem csak szülésre valók.
2017. okt. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, nézd csak: [link]
2017. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy kerültél egyetemre ilyen hibás gondolkodással. Meglátsz egy nőt egy autóban és ebből egyenesen azt gondolod, hogy 1. övé az autó, 2. állásban keresett pénzből vette. Evvel a logikával már ovi középsőbe sem engednek át.

Házi feladat: üljél le és 1 óra leforgása alatt 50 másik variációt találj ki, hogy kerülhet egy nő egy drága autóba!

2018. jún. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!