Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akar tökön rúgni a lány...

Miért akar tökön rúgni a lány barátom?

Figyelt kérdés

Sokszor rájön, hogy milyen szivesen tökön rúgna, vagy ütne. Főleg , ha menstruál, olyankor folyton próbálkozik vele. Szerencsére szerencsétlen, és kivédem, de érdekel, hogy miért vágyik erre.

Más lány is ilyen? Megmagyarázzátok?



2017. okt. 23. 19:08
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Engem is tökön akar rugni Legjobb barát baràtnőm ... Egyszer sikerult is azota még gyakrabban... mondtam hogy többet nee persze ő azt mondta hogy Jojo többet nem rug olyan erőset


Beszarás tutira ezt élvezi...


14/F

2017. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Na skacok megvan a megfejtés.

Szóval délután találkoztunk, és egy rövid beszélgetés után megkérdeztem, hogy "szeretsz?" és mélyen belenéztem abba a két szép szempárba, és láttam benne a zavartságot, meg az enyhe kis félelmet, ahogy kimondta."persze mindennél jobban" es par tizedmasodperc szemezes utan megcsokoltam. Nos ezután negyed óra intenzív csókolózás kövezkezett. Legjobb barátokból szerelmesek lettünk :)

Utánna rákérdeztem erre a tökönrugás dologra is, és megmagyarázta, hogy azért, mert "haragudott rám a tökéletessegemert", es mert hogy o elkezdett tobbet erezni, en meg nem, legalabbis nem mutattam, es ez valahogy ebbol az erzesbol jott neki, persze sose tenne meg.

Undoritoan szerelmes vagyok.

2017. okt. 24. 20:51
 23/30 anonim ***** válasza:
na ugye , na ugye :D
2017. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
grat nektek.
2017. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Köszönettel tartozok nektek.

Nélkületek tuti, hogy megmaradunk barátoknak (bár nem sokat változott, csak több a "testi erintkezes", a szeretetunk mar elotte is fokozhatatlan volt, es ebbe biztos vagyok).

2017. okt. 24. 21:19
 26/30 anonim ***** válasza:
Pacsi, tesó! :D
2017. okt. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Hát akkor itt az ideje elmagyarázni neki, hogy a tökönrugás elég fájdalmas neked. De ha érdekli a dolog, és gyengéden csinálja, szívesen megengeded, hogy a kezével összeismerkedjen a férfiasságoddal.
2017. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
#27: Le vagy maradva. :D
2017. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Yesss!!! ((°)) <==| c==3
2017. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Így viselkedő lány barátnak én egyszer a kezébe adnám, hogy játsszon vele.
2021. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!