Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akar tökön rúgni a lány...

Miért akar tökön rúgni a lány barátom?

Figyelt kérdés

Sokszor rájön, hogy milyen szivesen tökön rúgna, vagy ütne. Főleg , ha menstruál, olyankor folyton próbálkozik vele. Szerencsére szerencsétlen, és kivédem, de érdekel, hogy miért vágyik erre.

Más lány is ilyen? Megmagyarázzátok?



2017. okt. 23. 19:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
azért kérdezz rá . Tudod hogy van ez a fiú lány barátságoknál ? Az egyik gyakran elkezd többet érezni.
2017. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Én tudnám szeretni máshogy is, és nagyon vonz a lány, minden tekintetben. Csak tudjátok...a szerelem mindig elromlik,a barátság meg örök (is lehet). Ő meg nagyon fontos nekem.
2017. okt. 23. 20:14
 13/30 anonim ***** válasza:
93%

Ó, ez a duma, hogy de jó, hogy nem akarod megdugni... :D

A nőkkel az a baj, hogy soha sem adhatsz arra, amit mondanak. Az olyan, mint a jéghegy csúcsa. Alatta van a lényeg.


Pont ez a mondat, hogy milyen jó, hogy nem akarod megdugni, jelenti azt, hogy ő viszont magányos, és le akar feküdni majdnem bárkivel, de főleg veled, mert te vagy a legmegbízhatóbb. Viszont, ha meg rámozdulnál, akkor elveszítenéd ezt a bizalmat, és már nem kellenél.

Trükkösek, mi? :D

Ezért mondd neki nyugodtan, hogy tudod, hogy le akar veled feküdni. Veheted viccesre is, ahogy a stílusod diktálja. A töködet természetesen jobban kell védened, mint eddig valaha. :D

2017. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Komolyan... Mondd meg neki, hogy gondolkodtál, furcsa neked ez a viselkedés, és arra jöttél rá, hogy le akar veled feküdni. Kíváncsi vagyok, mit reagál rá. :D
2017. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Eddig biztos voltam benne, hogy mindent tudok róla, és minden gondolatát ismerem. Tavasz óta csinálja ezt, és eddig poénosan fogadtam, mert ő is poénosan mondta. Pár napja nem tudom ezt hova rakni. Tényleg le akarna feküdni? És ez csak olyan barátság extrákkal lenne, vagy inkább szerelem?

Mert amúgy eddig is elég olyan a kapcsolatunk, mintha együtt lennénk, csak annyi hogy nem csókolózunk, hanem ölelünk, és egymás fenekére csapunk :D

2017. okt. 23. 20:23
 16/30 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad! Maradj nyugodt. Kívül legalábbis. Te vagy a domináns, és ő az, aki elárulta magát.

Lehet, hogy nem lesz belőle semmi. És akkor is, mi van? Semmi.

2017. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Én ismerem őt! Ő nem az az alacsony inteligenciás lány, hogy "tökönrugdosom es hatha megdug"

Ő ennél sokkal összetettebb. Majd élőben felhozom, és elmondom, hogy mivan.

Nagyok vagytok amúgy skacok, nem hittem hogy ez az oldal tényleg tud valamit.

2017. okt. 23. 20:42
 18/30 anonim ***** válasza:
majd írd le mi lett.
2017. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
Lehet csak túlreagálod, és simán gyerekes maradt a csaj, és ott ragadt az általános suliban, ahol tök poénból rugják tökön a fiúkat a csajok. :D
2017. okt. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

És ezt komolyan is gondolja?

Lehet, rossz élményei vannak a volt fiú barátaival, és zavarja, hogy van kukid.

Sok rendkívül defektes nő van, lásd a feministákat, ki akarják herélni az összes férfit, és ezt halál komolyan is gondolják, a fiúk meg az ilyen csajok után koslatnak, akik agybetegek.

2017. okt. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!