Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alkoholból kiút?

Alkoholból kiút?

Figyelt kérdés
2017. okt. 27. 00:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Folyt...

1. Olvass...

Ha olvasol, regényeket, lehetőleg olyan témát ami leköt, az kibebaxottmódon fejleszti a fantáziádat...

Ha lesz fantáziád, lesznek érdeklődési köreid... ha lesznek érdeklődési köreid, választhatsz magadnak szakmát... hidd el egy érettséfi nélküli szakmával is nagyon jól el lehet éldegélni... én pl 30+ szintetikus(kb mindent beszedtem amit elémtettek), kokainos, múlttal találtam ki, hogy asztalos akarok lenni... megcsináltam, 1 évet melóztam alkalmazottként, mostanra vállalkozó vagyok, most keltem, de nem azért mert most kellett, hanem mert most akartam...

2017. okt. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Van. Tudom, közhely, de elhatározás kérdése.

15 évig ittam, a vége felé már annyira függő lettem, hogyha 2-3 órán keresztül nem tudtam inni, minden bajom volt. 34 éves koromra majdnem sikerült halálra innom magam. Előtte voltam terápián, nem segített, visszaestem. Két hasnyálmirigy-gyulladás és több orvos vészjósló mondatai kellettek, hogy letegyem a piát. Ennek mostmár több, mint 2 éve. Úgyhogy nem lehetetlen... Hajrá!

2017. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó két válaszolónak én is köszönöm a választ és a motiváló történetet!
2017. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!