Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jó elhatározás,...

Szerintetek jó elhatározás, vagy semmi értelme?

Figyelt kérdés

12.-es vagyok, tehát nemsokára érettségi, és tervben van az, hogy továbbtanulok. Olyan iskolába járok, ahol nagyon sok lány van, az osztályomban kereken harmincan vagyunk, abból csak 4 fiú (magamat is beleszámolva). tehát egyáltalán nem nehéz az ismerkedés. Jóba vagyok a lányokkal, de egyikőjükkel sem tudnék elképzelni egy komolyabb kapcsolatot, tehát csak a beszélgetés marad. "válogathatnék" hogy ki legyen a barátnőm (nem nagyképűségből írom, a kérdés miatt) de egyiket sem szeretném, és az, hogy csak szexre "használjam" őket, az végképp ki van zárva. Úgy vagyok vele, hogy addig nem fogok lefeküdni senkivel, amíg meg nem találom a "Nőt", az igazit. Lehet még pár évbe fog telni, de én azt a nézetet vallom, hogy azzal a legjobb belekezdeni a nemi életbe, akivel el is tudod képzelni az életedet. Tehát ha majd egyetemre megyek, lehetséges hogy csak ott fogok először nemi kontaktust kialakítani, és akivel ezt megcsináltam, azzal is szeretnék majd járni.

Jó ez így szerintetek, és tényleg várjak erre, vagy már ideje lenne elveszíteni a szüzességemet, és csapjak bele már a napokban?



2017. nov. 2. 17:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
27 vagyok, el vagyok jegyezve.
2017. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem élek álomvilágba. Mint írta,d olyan csajt fogtál ki, akinek nehéz gyermekkora volt. Tessék. Ezért volt ilyen. Nekem soha nem volt semmi gondom, nekem sem volt sok barátom, ezért nagyon értékeltem azt a fiút, aki közeledni próbált hozzám, és tetszettem neki. Ez nagyon különleges volt számomra.
2017. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Jó szerencséd volt, nőként... összejöttél vele minimális válogatás után... de mi köze ennek a kérdéshez?


Egy srácnak teljesen más rögös utat kell bejárnia, mint egy nőnek. A férfiak világa sokkal mostohább és sokat kell tanulni.


Az a vicc, hogy a későbbi barátnőimben pont azokat a mintákat véltem felfedezni, mint abban a lelkileg instabil lányban. Csak már tudtam kezelni.

Határozott, sokszor mókásan pimasz férfiként viselkedtem a kapcsolataimban, aki egy igazi érdekes izgalmas társ. Nem egy talpnyaló.


Én ezt értettem teljesen félre 22-23 évesen a kapcsolatokban NULLA tapasztalattal. Azt hittem az a jó, ha minél inkább a szerelmem érdekeit nézem, kedveskedek vele, kifejezem az érzéseimet, törődök vele.

Holott ez nem működik. Nem így kell csinálni és kész. Én se vágyok már olyan lányra aki "túlszeret", tejben vajban fürdet, félistenként kezel.

Én egy társat akarok, a kiegészítésemet, nem egy kiskutyát. Férfiként is pont így kell viselni egy kapcsolatot.


Ezt a tapasztalatot akartam átadni, mert sokan a romantikus-idealizmus Nagy Ő világában ragadnak tiniként.

2017. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
Hát nem tudom :D én 2 évvel ezelött vártam az igazira,aztán igy 19 évesen (lassan 20) már letjom,abbol az okbol is hogy,se egoista nem vagyok,de nekem is van onkritikám,és nem mondanám magam csunyának se nem helyesnek,ebben az a vicc hogy már lassan 5 éve szingli vagyok,valahogy ugy nem tetszek a csajoknak,de nem határoztam el hogy meleg leszek,mert akkor inkább felakasztanám magam,ha már 35 évesen is szingli lennék :'D
2017. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, majd ha a nem létező igazi lepattint, mert 30 évesen is szűz vagy, akkor ne ide gyere vissza rinyalni. Tudod milyen nehéz a szüzek helyzete egy bizonyos kor (kb 25+) fölött? Sok nő ezért nem is nagyon jön össze ezekkel a srácokkal, hiába jók külsőleg belsőleg.
2017. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Az már az én problémám lesz. :P :D
2017. nov. 4. 17:29
 17/26 A kérdező kommentje:
Majd biztos itt a gyakorin a névtelen idegeneknek fogok rinyálni :D.
2017. nov. 4. 17:29
 18/26 anonim ***** válasza:
42%
#15 látom inkább te vagy a szűz. Az első szexuális kapcsolat az, ami rövid ideig tar, szóval ugyanúgy össze tudna jönni 30 évesen is.. 1x még béna lesz, aztán már minden normálisan fog menni.. Jártatod a pofádat szüzen...
2017. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
42%

máshol játszad a miliméteres agyadat :D. itt osztod az észt, mert nem jön be semmi neked, és kiéled magad gyakorin :D. Tipikus :D


Egyébként kérdező, én is ezt csináltam, be is jött. Szóval csináld csak, jó ötlet.

2017. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Kibírom egyébként szex nélkül jó ideig is majd, gyereket amúgysem szeretnék, tehát én képes vagyok várni 40 éves koromig is ha kell.
2017. nov. 4. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!