Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jó elhatározás,...

Szerintetek jó elhatározás, vagy semmi értelme?

Figyelt kérdés

12.-es vagyok, tehát nemsokára érettségi, és tervben van az, hogy továbbtanulok. Olyan iskolába járok, ahol nagyon sok lány van, az osztályomban kereken harmincan vagyunk, abból csak 4 fiú (magamat is beleszámolva). tehát egyáltalán nem nehéz az ismerkedés. Jóba vagyok a lányokkal, de egyikőjükkel sem tudnék elképzelni egy komolyabb kapcsolatot, tehát csak a beszélgetés marad. "válogathatnék" hogy ki legyen a barátnőm (nem nagyképűségből írom, a kérdés miatt) de egyiket sem szeretném, és az, hogy csak szexre "használjam" őket, az végképp ki van zárva. Úgy vagyok vele, hogy addig nem fogok lefeküdni senkivel, amíg meg nem találom a "Nőt", az igazit. Lehet még pár évbe fog telni, de én azt a nézetet vallom, hogy azzal a legjobb belekezdeni a nemi életbe, akivel el is tudod képzelni az életedet. Tehát ha majd egyetemre megyek, lehetséges hogy csak ott fogok először nemi kontaktust kialakítani, és akivel ezt megcsináltam, azzal is szeretnék majd járni.

Jó ez így szerintetek, és tényleg várjak erre, vagy már ideje lenne elveszíteni a szüzességemet, és csapjak bele már a napokban?



2017. nov. 2. 17:51
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Elég szégyen, hogy itt a mai világban minden csak a b@ szásról szól, itt is azt írogatják folyton.. Mindegy, én nem nézek vissza a kérdésre, én elhatároztam, azért hoztam amúgy ezt fel, mert a szüleim is ezt a nézetet vallják, ugyan ezt csinálták ők is. Nem fogok lefeküdni addig senkivel, amíg meg nem találom az igazi nőt. Ennyi.


Felőlem írogathattok, többet nem nézek fel a kérdésre, egy rakat szemét ez a GYK.

2017. nov. 4. 17:45
 22/26 anonim ***** válasza:
42%
gratulálok #15 a keserű, fos, sajnálatraméltó életed miatt fel is húztad a kérdezőt. Mivel neked nincs senkid, emiatt egy besavanyodott pics a vagy/idióta férfi, aki eljátsza a nagy szakértőt. grat :D
2017. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
42%
Akkor szerinted a szülei sem az "igazi pár" ? Idióta. :D Szingli idióta
2017. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Amúgy szerintem jó gondolkodás, hogy megvárod, amíg találkozol a nagy Ő-vel és vele veszted el.
2017. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem a szex a lényeg, hanem a kapcsolat. A tapasztalás.


25 felett már egyre nehezebb ezeket a tapasztalatokat behozni és emiatt igen is problémás lehet a párkeresés.


Ilyen korban keresgélni kell, ismerkedni és nem azon agyalni, hogy most ő lesz az akivel lefogod élni az életed vagy sem. Nekem nagyon sok problémát okozott, hogy későn lett először barátnőm. Azt hittem az úgy majd kialakul és megy magától és majd megkérem a kezét. Hát ez nem így megy. Kb a 3. kapcsolatomnál érett be a dolog és már tudtam pl hogyan kell kezelni a problémákat. Hogyan kell alkalmazkodni, hogyan kell együttműködni egy kapcsolatban. Ugye remélem nem gondolja senki, hogy egy kapcsolat arról szól, hogy szerelembem csókolózva boldogság az egész. Úgy gondolom az első pár hónapot leszámítva nagyobb részt közös problémamegoldás, egymás támogatás, elfogadása. Eleve ezek a dolgok csak később derülnek ki.


Egy szó mint száz, lehet valaki elsőre megtalálja a szerelmét és le is éli vele az életét. Viszont ez nagyon kis %. Erre fel kell készülni.

2017. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

64%os nagyon kiakadtal valamire :D

Mondhattok akármit, igazi nincs. Egy felfújt kamu szöveg. Lehet van valaki, akivel sokáig, akár valamelyikőtök életének végéig együtt vagytok, de klasszikus értelemben vett igazi nincs.

2-3 kapcsolat után fogtok rájönni erre.

2017. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!