Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is előfordult már...

Veletek is előfordult már hogy azért nem köszöntetek valakinek mert féltetek hogy nem köszön vissza?

Figyelt kérdés
Vagy inkább valakiknek akiket látásból ismerek csak, Ez beteges a részemről??

2017. dec. 4. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-es vagyok és az a legszebb az egészben, hogy én elég könnyen megjegyezhető vagyok, szóval mindenki, akivel valahogy kapcsolatba léptem, elsőre megismer bárhol. Szóval kicsit unfair, hogy tök random emberek köszöngetnek oda nekem mindenhol, én meg napokig töröm a fejem utána, hogy vajon honnan a bánatból ismerjük egymást :DD
2017. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt néhánya olyan tanárom akik iskolán kívül nem köszöntek,úgy tettek mintha nem is regisztrálnának-nem értem miért...Vagy az egyetemn volt olyan asszisztensnő aki még az elején kioktatott bennünket,hogy neki a folyosón nehogy sziát vagy hellót köszönjünk,meg tanárnőnek szólitsuk,aztán ő volt az aki nem köszönt vissza.A városban,buszon se regisztrált senkit.

A fogdokinőmmel voltam gondban,hogy köszönjek-e neki,nem veszi-e úgy,hogy haverkodni akarok vele ha köszönök, de ő megoldotta a dilemmámat.Már messziről regisztrált,mosolyogott így a köszönés már nem volt kérdés.Néha pár szót is váltunk egymással.Számomra ilyen egy művelt ember.Az említett tanárok esetében nem tudom mi volt a probléma.Valószínűleg olyan nagy valakinek érezték magukat,hogy a halandó földi embert észre se akarták venni.De az az érdekes az egészben,hogy órákon,előadásokon ezek a tanárok korrektek voltak.

2017. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%

Jó ég, ettől a "regisztrálás"-tól a hideg ráz :D

Ha már egyetemet végeztél, legalább próbáld ne az egyetlen megjegyzett kifejezést villogtatni...

Nem mellesleg talán - TALÁN - előfordulhat, hogy szerencsétlen tanár nem bír annyi fejet megjegyezni, ahány diákja van, hogy még azt utcán is őket lesse?

2017. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12-es: Lehet, hogy nem vagy szimpatikus a tanáraidnak, mert túl sokat használod - és nem is teljesen helytállóan - a "regisztrál" szót. A fogorvosnál tátott szájjal nem volt erre lehetőséged, így ott nem váltottál ki ellenszenvet. :))

(Bocsi!)

2017. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem. Miért "félnék" attól, hogy nem köszön vissza? Legfeljebb legközelebb, már én sem köszönök neki.
2017. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kösz a kioktatást...nem fejeztem egyetemet még oda járok. Nem arról volt szó,hogy nem ismertek meg, inkább nem akartak,ezt mások is mondták, hogy nem szoktsk köszönni.Mindenkit névről ismertek az adott tanarok ,de lényegtelen.
2017. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!