Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők kevésbé intelligensek...

A nők kevésbé intelligensek mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Mindenkinek a saját véleményére vagyok kíváncsi, tudom, hogy el fog szabadulni a pokol, és valószínűleg szó sem lesz arról, ki gondolja azt, hogy kevésbé intelligensek, vagy sem, vagy intelligensebbek, de azért egy próbát megér.

Tehát?


2018. jan. 7. 09:38
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy fogalmaznék, hogy másképp intelligensek.
2018. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
89%
Nem kevésbé intelligensek. A nők között kisebb a szórás. Kevesebb közülük a kiugróan intelligens, de a kiugróan buta is
2018. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
80%
Nincs értelme a kérdésednek. Meg annak, hogy azt sugallod 2018-ban, hogy a nők alsóbbrendűek. Ostobaság. Érdekelne a korod, és milyen nevelést kaptál és hol?
2018. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
15%

teljesen felesleges mai világban feltenni ilyen kérdést:


-vagy törölni fogják

-a nők sosem fogják belátni, h igen, hanem jönnek fals érvekkel h "el voltak nyomvak a nők blabla" ami igaz, viszont ha tényleg csak ezen múlna, akkor az utóbbi évtizedekben a tudomány művészetben ugrásszerűen meg kell volna szaporodni a kiváló női teljesítménynek, de erről szó sincs

-aztán páran majd beírják, h "ismertem egy nőt, aki programozó volt és 20 nyelven beszélt", ami megint csak baromság, mivel pár ember statisztikailag semmi


nos, a száraz tényeket nézzük, a nők és férfik átlag IQ nagyjából megegyezik, viszont a férfiak között sokkal több a zseni és a retardált, a nők meg többnyire átlagos képességekkel bírnak.


ezt a személyes tapasztalataim is alátámasztják: az igazán intelligens, kreatív ismerőseim mind férfiak voltak, igaz, a legbutábbak is.


de mondom a mai PC világban ez tabutéma, lassan már azt sem mondani, h a férfiak átlagban erősebbek, úgyh sok értelmes választ ne várj.

2018. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
61%
Én nőben sok átlagosat ismerek férfiban meg inkább szélsőségeseket. Vannak válódi zseni férfi ismerőseim, meg iszonyat sötétek, akikről nem értem, hogy hogy maradtak életben eddig.
2018. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenkinek a saját véleményére vagyok kíváncsi" -

Nagy értelmi szintre vall maga a kérdés is, hát még az első mondat. Miért, szerinted aki itt van az valaki másnak a véleményét írja le?

Te kifejezetten egy okostojás lehetsz, akitől menekül minden épeszű ember. Nincs is értelme a kérdésednek, de látom ez nem tűnt fel.

2018. jan. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
35%

Már miért ne lennének intelligensek a nők?

Az érzelmi manipuláláshoz nagyon is kiforrott emberismeret és pszichológiai háttérismeret szükséges. Sok nő valósággal fantasztikusan tud "uralni" embereket. Akár szülőket,akár férfiakat. Ez szerintem nem semmi. A férfiak nagyrésze ezt nem alkalmazza.

A kapcsolatok és a társadalmi megítélés kiépítése is nagyon sok előnyhöz juttatja őket. Lehet,hogy minden este mással van,mégis a köztudatban szende szűznek ismerik.

A gyerekelhez való hozzáértésük páratlan. Nincs még egy olyan férfi,aki úgy érti egy gyermek szavát.

Az előnyök kihasználásához kimondottan magas intellektus kell. A szép testű,bályos vagy épp menő lányok nagyon sokmindent elérhetnek az életben. Okosan használják ki a társadalmi és megjelenési előnyöket.

A párkapcsolatok kiépítésében az un. "játszmázás" művészete is az ő malmukra hajtja a vizet.

Ezen kívül persze vannak a tárgyias tudással rendelkező nők és akad aki a logikát is jól alkalmazza.

Ősszességében a nők inkább a társadalomban,az élet területein intelligensebbek és be kell vallani,jól ki is használják. Ezzel szemben a férfiak elenyészű százsléka tudja kihasználni pl a külsejét vagy a társadalmi pozícióját. És szerinted kik azok,akiket a nők dróton is rángathatnak? A férfiak ;)

2018. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ha “férfiakban szélsõségek vannak”, ebbõl nemigen lehet arra következtetni, hogy átlagban okosabbak lennének, mivel nem csak a kiemelkedõket emeled ki, ha számonkérik ezt, hanem a síkhülyéket is.

Én csak azt tudom, hogy számos helyzetet láttam, ahol nõk voltak értelmesebbek, aztán tudom is én, hogy általánosságba mi van’.

2018. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ezen az oldalon többször is volt rá példa (mivel nem írom ki a koromat én nememet), hogy férfinak néztek, mert “komolyan” írok:))

Talán egyesek megítéléséhez jó lehet egy ilyen anonim oldal egy vitában, mert legalább nemírják le elõre a másikat amiatt, hogy nõ.

2018. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!