Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők kevésbé intelligensek...

A nők kevésbé intelligensek mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Mindenkinek a saját véleményére vagyok kíváncsi, tudom, hogy el fog szabadulni a pokol, és valószínűleg szó sem lesz arról, ki gondolja azt, hogy kevésbé intelligensek, vagy sem, vagy intelligensebbek, de azért egy próbát megér.

Tehát?


2018. jan. 7. 09:38
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 30-as hozzászólóval, ez az ő egyedi érdemük, ugyanakkor bizonyítják, hogy egyik nem sem áll intelligenciában a másik nem fölött. Nők és férfiak között egyaránt akadnak kiemelkedők, átlagosak, és szélsőségesen ostobák. Más kérdés, hogy a nőknek sokáig nem volt lehetőségük kitörni, és több évezredes elnyomást leküzdeni és az emberek gondolkodásmódját átállítani lassú folyamat. Nőknek és férfiaknak is egyaránt meg kell adni az esélyt, ha megvan bennük a tehetség, és tesznek azért, amit el akarnak érni és nem adják fel. Én diploma után 7 évvel kaptam a tanult szakmámban (műszaki terület) főállásban lehetőséget nőként, korábban állásinterjúra sem hívtak be, egyszerűen csak átsiklottak a jelentkezéseimen. Nem adtam fel, de bosszantott a dolog, már ott tartottam, hogy majd csinálok valamit főállásban, és másodállásban fusizok a szakmában, mert nem azért tanultam, hogy csak legyen egy papírom, mindenképpen érvényesülni akartam. Aztán mikor életemben először behívtak, akkor az állást is megkaptam egyből. Úgyhogy akik korábban nem vettek komolyan, félretették az önéletrajzomat, a jelentkezéseimet, és be sem hívtak, mert nő vagyok, és előbb felvettek egy férfit, mert férfi, azok tehetnek egy szívességet...
2018. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
90%

14-es az az érdekes,hogy mióta a nők is járhatnak iskolába,tanulhatnak,karriert építhetnek,azóta ugrásszerűen megnőtt a női tudósok száma(jelenleg mégha nem is ismersz annyi női tudóst,talán mert egyelőre még dolgoznak és okosabbak mint 1000 férfi és nő összezárva),a munkaadók 60%-a nő,a férfimunkaerő és annak hajtása is jobban megy mióta nők is részt vesznek.Hát nem érdekes?

Semmi nem gátolja azt hogy a nők butábbak lennének,csak annyi,hogy le vannak maradva.

Az,hogy több férfi tudós volt,ahhoz igenis közrejátszik a múltbeli rendszer,ahogyan ahhoz is hogy a négereket rabláncra verték emiatt ők se lettek többek,de most közülük is kimagasló egyéniségek lettek.

Egyszóval nem nemtől függ ki mennyire intelligens,én inkább úgy közelíteném meg a dolgot,hogy vannak EMBEREK,akik kiemelkedő,egyedi képességekkel bírnak mind a matematika,fizika,kémia területén.Emellett a szülői nevelés is közrejátszik,mert van aki okosnak születik és van aki okos lesz egy idővel.

2018. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
8%

# 26/31

„Milyen jelenséget?xD Csak leírta egyoldalúan (és fontoskodó stílusban), amit õ tapasztal”


1, ez bizony szövegértés karó. ugyanis pont statisztikákra hivatkoztam, csak hozzácsaptam a személyes tapasztalataimat.


2,

„Az élettered megmagyarázná a látásmódod.

Engem intelligens, ambiciózus emberek vesznek körbe nõk/férfiak egyaránt. Mindenhol különbözik a színvonal.”


látom, ezt sem sikerült megértened. teljesen lényegtelen, h téged kik vesznek körbe, vagy engem. statisztikáról. átlagról beszélünk, nem annyira bonyolult ez.


de mondom, totál felesleges erről hosszabban vitázni. az emberek többsége képtelen erről normálisan vitázni.

azon egyébként mi a bánatot pontoztok le, h az IQ teszteknek szerint pl a férfiaknál nagyobb a szórás? tudományos tény, az, h nektek nem tetszik, az a ti személyes problémátok, attól még igaz.

2018. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
91%
# 33 Statisztikus kutatásokat végzel? Ezt sehol sem írtad. Bár kétlem is.
2018. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
8%
te miről beszélsz már megint? nem én végzem, végeznek mások kutatásokat, csinálnak statisztikát. megint vmi újat mondtam neked?
2018. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
94%
# 35 Tehát internetről valami mondvacsinált bullsh*ttet benyaltál:D Mindennapos dolog ez is, nem új. Legalább mond, honnan szedted, nem lehet akármilyen statisztikát komolyan venni.
2018. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
4%
Igen, főleg a fiatalok. Semmihez nem ertenek meg főzni sem tudnak, viszont kvulni meg ferfiakon eloskodni azt igen. Dolgozni sem szeretnek.
2018. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
0%

„# 35 Tehát internetről valami mondvacsinált bullsh*ttet benyaltál:D Mindennapos dolog ez is, nem új. Legalább mond, honnan szedted, nem lehet akármilyen statisztikát komolyan venni.”


ahhoz képest h még a szövegértéssel is komoly gondjaid vannak, elég nagy az arcod, utoljára magyarázok neked.

mellesleg ha tudod használni a netet és tudsz angolul, akkor 10 másodperc: [link]

de igazad van, ez a Sun-ban jelent meg biztosan, tehát nem hiteles.


de tényleg befejeztem, nem vagyok az apád, hogy mindent elmagyarázzak aprólékosan, kikeressek mindent.


és ez a szomorú, h az enyémen kívül volt kb. 1-2 értelmes hozzászólás, a többi az gyakorlatilag kislányos durcizás meg lepontozgatás, csak ugye amikor érvelni kellene, hát ahhoz már intelligencia is kéne, nem elég a kamudiploma meg szmájlizás és hisztizés. részemről ennyi.

2018. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Az a baj a statisztikákkal, hogy pontatlanok. Véleményeket lehet vele befolyásolni (mint pl. választásoknál), de ami nem véleménytől függ, abban nagy lehet a tévedésük is, mert nagyban függ az eredmény attól, hogy honnan veszik a mintát, mennyi embert vizsgálnak, kik az alanyok. Még akkor sem kapnánk teljesen pontos eredményt, ha a Föld összes országában mérnének. Még azt sem lehet mondani, hogy mondjuk szerényebb képességű, alacsony jövedelmű szülők gyereke előtt milyen jövő áll, hiszen pl. egyik volt kollégám bár nagyon ostoba, alacsony iskolázottságú, azt is végiglógta kettessel, bérminimumért robotol, érthetetlen számára, hogy a lánya miért akar tovább tanulni, miért nem elég neki egy kettes az iskolában, amikor az anyjának is elég volt.
2018. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%

persze hagyjuk már :d akkor te logikád alapján semmi sem hiteles statisztika.


a személyes tapasztalat sem jó, aztán a statisztika sem feltétlenül, csak ha hiteles. most már egyik statisztika sem hiteles, pontos. a lényeg az h ami ellentmond annak, amit állítunk, az nem jó.


ez már tényleg óvoda.

2018. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!