Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők kevésbé intelligensek...

A nők kevésbé intelligensek mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Mindenkinek a saját véleményére vagyok kíváncsi, tudom, hogy el fog szabadulni a pokol, és valószínűleg szó sem lesz arról, ki gondolja azt, hogy kevésbé intelligensek, vagy sem, vagy intelligensebbek, de azért egy próbát megér.

Tehát?


2018. jan. 7. 09:38
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
93%

Nem a nemektől függ, hogy ki mennyire intelligens, vagy hogy ki miben jó, lehet ezeket kombinálni is. Vannak, akik szélsőségesen csak egyféle területen mozognak, de abban nagyon jók, máshoz viszont semennyire nem értenek, és vannak, akiknek több terület is jól megy, ezeket ötvözni tudják, és sikeresek is. Vannak olyanok is, akik egyszerűen mindenhez ostobák, és az egyetlen, amit fel tudnak mutatni, hogy "szaporodni tudnak".

A nők sokáig nem tanulhattak, rájuk kényszerítettek egy szerepet, ez azért megváltozott, és bár még nem terjedt el, mert hosszú idő az átszokás, de azért egyre jobban meg mernek mutatkozni a nők is, és egyre több a lehetőség, egyre kevésbé vagyunk hátrányban.


Ismertem egy egyetemi matektanárt, aki eléggé magas szintig jutott, mellette pedig gitározik és kórust vezet. Tökéletesen jó összhangban működik nála ez a két terület.


A szakmákat sem lehet mindet egyértelműen besorolni ide vagy oda. Az animáció például tiszta matek és fizika, a zene szintén kapcsolódik a matekhoz, a sütés/főzés szorosan kapcsolódik a kémiához, a takarítás is, hiszen vegyszereket használunk, csak az iskolában nem feltétlenül ilyen példákkal tanítják. A programozás amellett, hogy műszaki terület, kreativitást is igényel.


Marie Curie szerinted kevésbé volt intelligens? Nekem ő az egyik példaképem a híres nők között.

2018. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy pillanatot, mindjárt befejezem az IQ tesztet azzal a 7,5 milliárd emberrel és megmondom melyik nem az intelligensebb.
2018. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
95%

#14 Sajnálom, nem tudom hol élsz. Az élettered megmagyarázná a látásmódod.

Engem intelligens, ambiciózus emberek vesznek körbe nõk/férfiak egyaránt. Mindenhol különbözik a színvonal.

2018. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
9%

miért mni abaj a 14-essel?


abszolút jól összefoglalta a jelenséget ...


én is lényegként ezt emelném ki:

"nos, a száraz tényeket nézzük, a nők és férfik átlag IQ nagyjából megegyezik, viszont a férfiak között sokkal több a zseni és a retardált, a nők meg többnyire átlagos képességekkel bírnak. "

2018. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
88%

Teljes mértékben értelmetlen a kérdés egy olyan világban, ahol az emberek 90%-a egyszerű mint a bot, nemtől, kortól függetlenül.


Alapból mi az hogy "a nők" és "a férfiak"?


Nő például egy Polgár Judit is, aki sakkban világbajnokokat is megvert, és a világ legjobb sakkozói között tartják számon. Mindamellett több diplomája van, több nyelven beszél. Meg ugyanúgy nő a köpködős vámpír cigány asszony a Maunika show-ból.


Vagy férfiak között is vannak Stephen Hawkingok meg vannak az utcán maguk alá kulázó, fogatlan, alkoholista csövesek.

2018. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
#23 Milyen jelenséget?xD Csak leírta egyoldalúan (és fontoskodó stílusban), amit õ tapasztal. Elhiszem neki, hogy õ ezt tapasztalta, sõt nem is állítottam, hogy ez baj lenne, neki ilyen az élettere, ezt látja. Más ember más jelenséget tapasztal, más helyeken. Én sem fontoskodom azzal, hogy én mit tapasztalok, pedig természetesen a tapasztalataimból írok, ahogy bárki más.
2018. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
64%
Nem, mert mindkét felet más-más dolog érdekli, tehát más dolgokban jártasak, így kiegészítik egymást, de ez nem jelenti azt, hogy a nőknek kisebb lenne az IQ-juk.
2018. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Alapvetően én úgy látom most 2018-ban az alapvető nézeteink párszáz év múlva kis buták és nevetségesek lesznek.

Talán még listát is képes volnék írni melyeket fogják kiemelni és miért.


Én nagyon ritkán látok olyan embert, aki ezt a pár egyszerű mondatot megértené. Teljesen mindegy melyik nemről van szó.

2018. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy olyan kérdés, ami azt váltja ki a krumpliföldeket túró, iskolázatlan Istikébõl, hogy okosabbnak tartsa magát a karrierista, önmagát képezõ Gizinél, csak azért, mert õ férfi.
2018. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy Einstein férfi és kiváló fizikus, az csak Einstein érdeme, más férfi nem takarózhat azzal, hogy ettõl õk kicsit is èrtelmesebbek lennének, ugyanígy Marie Curie nevével sem vágnak fel a nõk, hogy õk ettõl zsenik lennének, csak mert a nõi nembe tartóznak.
2018. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!