Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők kevésbé intelligensek...

A nők kevésbé intelligensek mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Mindenkinek a saját véleményére vagyok kíváncsi, tudom, hogy el fog szabadulni a pokol, és valószínűleg szó sem lesz arról, ki gondolja azt, hogy kevésbé intelligensek, vagy sem, vagy intelligensebbek, de azért egy próbát megér.

Tehát?


2018. jan. 7. 09:38
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
76%

# 32 is írt egy statisztikát, akkor most melyik hitelesebb?xD


Még Marie Curienak is sok problémája volt azzal, hogy nem fogadták el őt a tudomány világában, csak azért mert nő, tehát a díjakat, amit kiérdemelt, a férje kellett hivatalosan átvegye "férfi címen".


Az biztos, hogy több férfi tudós van eddig számontartva, már azért is, mert az évezred óta gyűlik, a nők meg csak most az utolsó évszázadba. Tehát még van idejük bepótolni:D Talán 1 évszázad alatt le kellene volna hagyniuk a férfiakat?:D

2018. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
82%

# 38


Köszönöm, hogy megosztottad. Nem kell hisztizni, mert valaki feltesz egy kérdést és nem csak bólogat mindenre. Inkább te írsz olyan stílusban, mintha senkinek sem lehetne véleménye rajtad kívül. Én csak a stílusodra reagáltam, másképp tudok vitatkozni olyanokkal, akiknek nem olyan nagy az arca, mint neked:)

2018. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
52%
Az átlag iq az igen hasonló, de a férfiaknál több a zseni és több a hülye is. Míg a hölgyek nagyobb része van középtályt.
2018. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!