Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan panaszkodnak férfiak...

Sokan panaszkodnak férfiak hogy társkereső oldalakon nem válaszolnak nekik a nők. Ha mégis, az már egy nagy dolognak számít. Nem az a normális hogy visszaírunk valakinek aki ránk ír?

Figyelt kérdés
Ha társat nem is,vagy csak nehezen lehet találni ilyen oldalakon,legalább megtudhatjuk mennyi bunkó van közöttünk
2018. jan. 22. 17:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%

#10 nem 23 vagyok, csak egy példa volt ;)

Nem használtam még társkeresőt, de ha itt gyk-n véletlenül megemlíted, hogy nő vagy, akkor a következő üzenetek jönnek:


"Szia, van kedved ismerkedni?" (leggázabb ismerkedős szöveg)


"Szia, 28/F vagyok, 20cm, Békéscsaba ;)" (no comment)


"Szia, ismerkedés? Merre laksz?" (Miből gondolja, hogy szeretnék vele ismerkedni..)


"Szia, tetszett a válaszod xy kérdésre, van kedved ismerkedni?" (olyan válaszokhoz, hogy "a kutyákat jobban szeretem, mint a macskákat 23/L")


Egy-egy ilyen üzenet még oké lenne, de mindegyikből kapsz vagy 5-10 variációt. (A "szeretsz szpni?" kategóriát, és az emberi értelem egyéb megnyilvánulásait inkább nem is részletezném, pedig abból is van bőven.)

2018. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
96%

Halljátok, én egyszer itt kiírtam egy kérdést a párkapcsolati problémámról, és abban az órában három tahó írt rám, hogy szivesen kezelgetnének (nem ilyen visszafogott kifejezést használtak) holott nem szexkérdést írtam ki. Ez egy külön állatfaj, mert kort sem írtam, meg semmit, csak hogy nő vagyok.


Társkeresőn egyszer voltam, egy egész napig. Regisztráltam este, másnap este megnéztem, volt 50 db üzenet... rémisztő volt. Némelyik azonnal fenyegetett, hogy én nem is én vagyok, csak loptam a képem, más a farkát fotózta, mint valami rossz horrorfilm, olyan volt. Töröltem magam abban a percben. Tiszteletem minden bátor nőnek, aki nem rémül meg ettől.

2018. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
59%

"Nem az a normális hogy visszaírunk valakinek aki ránk ír?"

Elvileg az lenne, de valójában nem. Egyszerűbb panaszkodni, hogy nincs egy normális férfi sem, mint megismerni a jelentkezőket. Ha valaki ismerkedni AKAR, akkor tesz is érte. Ha valaki csak rajongókat akar, akkor nem tesz, csak panaszkodik. A társkeresőknél amúgy az esetek többségében úgyis a képek döntenek.



#3: Mert ha ráírnak 10 lányra és 10 nem válaszol vagy csak egyszavas válaszokat ad, akkor megunják az eredménytelenséget. Én pl. soha, sehol nem írok senkire srácként és mégis megtalálnak azok, akiket érdeklek. Másrészt, kezdésként mit írjanak? Ha valaki lehet, hogy eleve nem akar beszélgetni, arra miért pazaroljon az ember egy frappáns szöveget?


#11: Annyira örülnék, ha egy nő leülne más nőkkel elbeszélgetni, akik azt állítják, hogy SOHA nem ír rájuk SENKI! :D

2018. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

Pont a minap beszélgettem erről egy régi tanárommal egy sör mellett. Azt mondta, nem irigyli a mai fiatalokat. Amikor ő volt fiatal, egyszerűen odament a lányokhoz, és elkezdett velük beszélgetni. Persze volt, hogy őt is elhajtották, de a legtöbb esetben szóba álltak vele, és EZUTÁN derült ki, hogy az adott lánynak bejön-e mindenestül. Manapság meg internet, és a lányok válogatnak az alapján, hogy az adott férfi helyes-e... Pedig az alap koncepció az lenne, hogy a nő dolga szépnek lenni, nem? ;) Nem azt mondom, hogy minden nő fogjon maga mellé bányarémet, csak azt, hogy a mai világban egy kicsit elfajzott a dolog. A nőknek ott van mindenféle smink, sokkal változatosabban tudnak öltözködni, mint a férfiak, mégis ott tartunk, hogy a nők választanak szépség alapján. Hát, kösz.

A végén arra lyukadtunk ki, hogy mindez a technika rohamos fejlődésének köszönhető. Régebben a nők csak újságban láthattak 1-2 kockahasú pasit, még a strandon is igen ritka volt. Ma az internet, tévé által annyira a pofánkba van nyomva, hogy csak és kizárólag a kockahas meg a krisztiánóronáldós karakteres arc a nyerő, hogy mindenki ezt keresi. Míg a férfiaknak mindig több választási lehetőségük van, mert mint írtam, egy nő lehet változatosabb stílusú, addig férfi részen megvan a szexideál, és aki nem olyan, az el van hajtva.


Nem, nem panaszkodok, nekem évek óta megvan a párom, csak gondoltam leírom.

26F

2018. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
25%

#14: "Ez nem igaz, csak egy alaptalan és csúnya általánosítást írtál a nőkről, mert nőgyűlölő vagy. A nőknek csak a belső számít. A tanárod nem is létezik."

Kb. ez a tipik reakció erre itt :/

2018. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
Pasik sem válaszolnak.
2018. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%

A #14-nek igaza van. A nő mindig az alany, a férfi pedig az állítmány és nem pedig fordítva mint ahogy ez most néz ki.

Általában, sőt mindig az van hogy a társkereső oldalon a pont a tipikus "életem párja" hozzám illő nők nem válaszolnak, ha pedig mégis akkor lemeszelnek valami nevetséges kifogással például.. te is szimpatikus vagy de messze laksz és nem is érek rá semmire mert annyira sokat dolgozom ..,miközben azt írja ki a profiljára hogy szeret utazni, kirándulni, kikapcsolódni :-D

Egotuning az egész szerintem, mert aki valóban egyedül van és magányos az hamar párt találna a neten.

Amúgy pedig miért lenne ciki, ha ismeretlenül egy fotó alapján a férfi úgy kér fel egy nőt hogy... Szimpatikus vagy és szeretnélek megismerni.?

Szerintem ez tök normális,hiszen másképp hogy ismerne meg. Elárulom, sehogy.

2018. febr. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%

“Amúgy pedig miért lenne ciki, ha ismeretlenül egy fotó alapján a férfi úgy kér fel egy nőt hogy... Szimpatikus vagy és szeretnélek megismerni.?“


Akkor ugye az is természetes és nem sértő, ha a nő ismeretlenül, a fotó alapján visszautasítja a kérést?

2018. febr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk szépen meg lehet azt írni hogy nem szimpatikus valaki, például azzal hogy... "Köszönöm hogy írtál, és kívánom hogy találd meg a társad az életben."

Nem kell indokolni pl... nem vagy az esetem, nem ilyet keresek, mást keresek, nem jössz be stb. Ez mind mind nagyon sértő, hiszen aki ráír az érez ilyenkor valamit.

Ennél már csak az rosszabb ha egyáltalán nem is ír vissza semmit, másodjára sem hiszen aki ír az bizalommal izgatottan várja a jelzést.

Én igazából már félválról veszem az ilyen bunkókat és csak akkor táplálok bármi érzelmet ha eljutunk legalább az első randiig, folytatással és ismerem az anyát is.


36F

2018. febr. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
95%

Persze, meg lehet írni szépen ha valaki normálisan ír rám. Társkeresőt nem használok mert van párom, de itt így is megtalálnak marhák.

A következő üzeneteket kaptam nemrégiben:

Játszópajti ismerkedne. (ettől az arctól már vagy 8 üzenetet kaptam, sokszor 2015-ös nem párkapcsolati témában adott válaszaimra)

hello. Bocs hogy itt írok így eléggé félre érthető dee... Mennyire vagy szégyellős és szemérmes?:) Mennyire vagy megelégedve a saját testeddel?:) Szereted ha fotóznak?

Micsoda erélyes indulatok :D kemény csaj vagy?

Szia,ismi?

Szia!

Olvastam egyik hozzászólásod.... van kedved ismerkedni is? (Ezt egy olyan válaszra ahol egyértelműen leírtam hogy van párom)

Ha csúnyán beszél????:-)teee nagyon huncut vagy!!!pl.hagy nyalnam ki a nedves kis puncidat???;-))) (ezt is)


És így tovább.

Közvéleménykutatás: azok szerint akik azt mondják mindenre válaszolnom kéne, ezekre mit kéne írnom és miért?

2018. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!