Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan panaszkodnak férfiak...

Sokan panaszkodnak férfiak hogy társkereső oldalakon nem válaszolnak nekik a nők. Ha mégis, az már egy nagy dolognak számít. Nem az a normális hogy visszaírunk valakinek aki ránk ír?

Figyelt kérdés
Ha társat nem is,vagy csak nehezen lehet találni ilyen oldalakon,legalább megtudhatjuk mennyi bunkó van közöttünk
2018. jan. 22. 17:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%
en se irok vissza feleslwgesen. el kell tudni fogadni hogy nincs valasz = nincs erdeklodes
2019. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
70%
Kedves társkeresők, nyilván tapasztaltátok ezt a jelenséget. A nonTinder társkeresőkre azok a nők mennek fel, akiknek a milliomosok társkeresőjére kéne menniük sugardaddyért. Azért nem írnak vissza, mert a legtöbben már rég leléptek és úgy hagytáka profiljukat. És azon nők használják azokat, akik már a legtöbben lehetetlen elvárásokkal vannak ott. A Tinderen nincsenek adatok, így nem tudják az elvárásaiknak megfelelő partnert találni. Az elvárásaiknak partner pedig nem akar, azaz én nem akarok Golddigert. Így... Sportoljatok, vagy figyu... spórolj össze egy kis pénzt, kérj meg, hogy csináljak képet, amin gazdagnak tűnsz, utána visszaírnak majd. De nem fognak szeretni. Akkor sem, ha sikeres vagy. :)
2019. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én lelkiismeretem tiszta mert ha ráírok valakire akkor én férfiként megtettem az első lépést és ha ritkábbik esetben rámír egy nő annak is visszaírok még ha nem az esetem akkor is. Nem értem hogy miért esik nehezükre a nőknek visszaírni ha rájuk írtak és a pasik miért úgy írnak rá a nőkre hogy szia sz.punk meg a p.niszes képek. Lehet én az ilyen férfiak bár ezek inkább kisfiúk miatt nem tudok ismerkedni mert a nőkben sajnos előítélet lapul. Én is ilyen vagyok hogy ha a nők nem írnak vissza nekem és én leírom hogy mi erről a véleményem akkor egyből az van ahogyan az egyik korábbi válaszból kiderült hogy "nőgyűlölő" vagyok. Mindkettő fél problémáit meglehet érteni de ebben az a rossz hogy én aki tényleg ismerkednék és normálisan nem paraszt módjára a legtöbb nő semmibe vesz...
2021. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!