Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te elítélsz ezért?

Te elítélsz ezért?

Figyelt kérdés
Nem akarok visszatérni a társadalomba, nem akarok párkapcsolatot, és (munkahelyen) dolgozni sem. Feleségem, gyermekem meghaltak pár éve, mindenki más kihasznált, becsapott, átvert. Súlyos balesetem, betegségem után magamra lettem hagyva. Kényszerből kialakítottam magamnak egy saját világot, amiben mindenem meg van, és ebben jól érzem magam. 3 Igaz emberrel vagyok személyes kapcsolatban, és többre nincs szükségem. Ők noszogatnak, hogy menjek, mozduljak ki. Minek? Hogy idióták lökdössenek a buszon, üvöltsön a kötsög főnököm, vagy egy bizonytalan nővel menjen a huza-vona évekig? Kösz nem, kihagyom. Lehet, hogy kezdek becsavarodni, de nekem még ez is jobb, mint a "kinti" világ. Mi a véleményed?

2018. febr. 21. 16:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Igazából megértelek, mert azt hiszem én is hasonló vagyok. A családtagjaimon kívül, inkább elkerülöm az embereket, ha tehetem.
2018. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jól teszed,hogy nem akarsz megfelelni ennek a korrupt társadalomnak. Azokkal van a baj,akik beilleszkednek a birkatömegbe és nem mernek önmaguk lenni.

Minden lehetséges,a siker nem attól függ,hogy valaki hogy tanult,hanem csakis az önbizalomtól.

2018. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is élnék így szívesen ha lenne félretett pénzem...
2018. febr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is így élhetnék!
2018. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azta! Le vagyok nyűgözve tőletek. Azt hittem, hogy mindenki komplett elmebetegnek tart, közben meg kiderült, hogy irígylésre méltó módon élek.
2018. febr. 22. 17:51
 16/16 anonim ***** válasza:
Mindent megtehetsz,amivel nem korlátozol senkit. Nem kell beilleszkedni a társadalomba gyáva féreg konfornyik módjára,csak magadnak felelj meg.
2018. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!