Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hasonlítja sok ember...

Miért hasonlítja sok ember azt, hogy én kimegyek Bécabe dolgozni, akkor én már migráns vagyok?

Figyelt kérdés

Mert egyből megy, hogy migráns vagy akkor te is... A sok aluliskolázott.

Egy az EU állampolgár vagyok, papírokkal, biztosítással, teljesen legálisan.

Ellenben a migráns papírok nélkül, illegálisan van ott, mégcsak nem is dolgozik.

Ez igyanaz lenne?


2018. márc. 8. 10:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amit írtam nem rasszizmusból írtam, csak reagáltam a te "sok aluliskolázott" kijelentésedre :)
2018. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
És mielőtt reagálsz valakinek a válaszára, ajánlom a figyelmedbe a szöveg kétszeri elolvasását, majd értelmezését, és utána kezdj el személyeskedni, mert ha jobban megfigyeled, pont, hogy nem írtam rasszista kijelentést. Itt európában semmivel sem vagy több papíron, mint egy sötétebb bőrű szerb (akik rengetegen vannak már Bécsben) vagyis roma- így jobban tetszik? mert neked fehér bőröd van. Ugyan úgy ember mindenki, és akiknek papírja van, joga is van.
2018. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Te nem tudsz szöveget érteni. Az egésznek semmi köze a bőrszínhez, hiába akarod mindenáron belekeverni.

Nem is a bőrszínűkkel van baj, hanem a "módszereikkel" és igen jogilag és föld, értsd. "több" vagyok mégis azok élnek jobban, ingyen...

2018. márc. 8. 18:02
 14/14 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy szomszédba mész vagy 5000 km-rel odébb! Ugyanúgy idegen vagy egy idegen országban! Ráadásul az osztrákok meg a németeket is auslander-ezik. Kimondták, hogy Bécsben legnagyobb számban bevándorlók szerbek élnek, utána németek, majd törökök. Semmivel sem vagy különb. Elhiheted. Ha nem vagy osztrák, migráns vagy, bevándorló. De ez a szó csak Közép-és Kelet-Európában prejorativ jelző! Nem kell megsértődni!
2018. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!