Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha valószínűleg...

Mit csináljak, ha valószínűleg szerelmes belém egy leszbikus lány? 14/l és hetero

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolában, egy évvel jár felettem és mostanában nagyon írogat nekem, eddig csak a folyosón bokolt, néha hozzám szólt, de múltkor rám is írt neten. Erősen celozgato dolgokat ír és nagyon kivancsi. Én már mondtam neki, hogy hetero vagyok, de nem igazán érdekelte és ugyanúgy irogatott tovább. Próbálom offolni, de hajthatatlan. Ja és bocsi a kicsit osszeszedetlen és hol ekezettel, hogy ékezet nélkül írt irasert, azért remélem a lényeg ertheto

2018. ápr. 1. 10:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%
Es am jo csaj??
2018. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát lány szemmel nézve nem irigylek tőle semmit
2018. ápr. 1. 13:25
 13/17 anonim ***** válasza:
96%

Ne szidjátok már szegényt ennyire, attól még, hogy leszbikus, nem őrült, fogyatékos, fertőző, leprás sz@rkupac.

Ülj le vele tisztességesen, ember módjára beszélgetni. Legyél vele kedves, de ugyanakkor nagyon határozott. Mondd meg neki, hogy te hetero vagy, sajnos ezért nem lehet köztetek semmi.

2018. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de én ismerem úgy ahogy a lányt és nincs minden rendben az agyában, aki random lesmarol bárkit, ha leszbikus ha nem, akkor az nem normális emberre vall...ja és arról nem is beszélve, hogy amúgy tényleg félelmetes még a szeme sem áll jól, nem csak én mondom, tényleg látszik
2018. ápr. 1. 15:43
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Nincs azzal baj hogy leszbikus de a kérdezo mar elmondta neki hogy hetero es nem akar tole semmit, na most ha ezt nem erti meg akkor tényleg nem százas. Ha meg csak úgy lesmarol lányokat az is elég durva ezért fel is lehetne jelenteni szerintem es akkor legalabb kényszerítenek hogy forduljon pszihologushoz vagy valami.
2018. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Sírok 😂😂😂😂 még a korai is stimmel.

2018. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tényleg stimmel, parázós szentlélek a csaj. De amúgy valószínűleg nem én vagyok az álomnő, van egy másik nagy álma is. Én max smáralany lehetek.😂
2018. ápr. 3. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!