Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy olyan nő, aki ad magára,...

Egy olyan nő, aki ad magára, miért öltözik így hétköznap?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk, a facebookja tele van olyan képekkel, ahol szebbnél szebb ruhák vannak rajta, ehhez szinte mindig más magassarkú társul, szép smink, ékszerek stb. Hétköznap az egyetemre meg kb mindig ugyanazokba a ruhákba jár. Egyszer beszélgettünk, és azt mondta, hogy van vagy 8 egyberuhája, pár szoknyája, pár nadrágja, vagy 10-15 felsője,amiket nem sajnál felvenni egyetemre, ezért ezeket hordja, míg el nem használja, aztán dobja a kukába, mert nem szereti annyira őket, de mindenhez mennek, kilökni nem akarja, ezért egyetemre jó neki, itt úgysincs senki, aki miatt ki kellene öltözzön.

Ez tényleg hihető szerintetek?

Nekem is vannak elegáns ruháim, de nekem abból kevés van, mert nem tudom kihasználni őket.


2018. máj. 14. 08:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Sikerült megragadnotok a lényeget.
2018. máj. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én látok benne logikát, nem értem, mi a probléma ezzel.
2018. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Egyetemre minek öltözzön ki?
2018. máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól csinálja a csaj.
2018. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én pl úgy öltözködöm, amikor a szülőfalumban vagyok, mint itt az egyetemen. Ő , elismerem, hogy elegánsabban öltözik, de amikor otthon beülök inni valami a barátommal, és ő is ott van, úgy ki van öltözve, hogy te jó ég.
2018. máj. 14. 09:11
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Fogadni mernék, hogy farmer-póló-edzőcipőben, smink nélkül sem gond neki az ismerkedés, ha épp kedve van hozzá.:-) Mi a fenéért kéne az egyetemen magassarkúban nyomorgatni a lábát, fukszokkal megrakva, kimázolva, kisestélyiben mászkálnia?
2018. máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ milyen szkara jártok.Ha például olyan szakra ahol laboratóriumi gyakorlatok is vannak akkor kényelmesebb az ilyen öltözet.Nekem volt egy évfolyamtársnőm,aki mondta amiben eljön az egyetemre az nem az ő öltözködési stílusa,ő szereti a magassarkút,szép rukákat,de az egyetemre az kényelmetlen lett volna a kémiai gyakorlatok miatt.Meg azon az egyetemen nem volt szokás kiöltözni
2018. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A legobb ruháimat én sem a munkahelyre vagy a közértbe veszem föl, mint ahogy annak idején a fősuliba se vettem. Az nem oda való.
2018. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Skaiiripa ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen jól csinálja. Sok ruhája van, mégis próbálja kihasználni:) Az, h képeken miben van az megint más.
2018. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert kényelmesebb.
2018. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!