Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy olyan nő, aki ad magára,...

Egy olyan nő, aki ad magára, miért öltözik így hétköznap?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk, a facebookja tele van olyan képekkel, ahol szebbnél szebb ruhák vannak rajta, ehhez szinte mindig más magassarkú társul, szép smink, ékszerek stb. Hétköznap az egyetemre meg kb mindig ugyanazokba a ruhákba jár. Egyszer beszélgettünk, és azt mondta, hogy van vagy 8 egyberuhája, pár szoknyája, pár nadrágja, vagy 10-15 felsője,amiket nem sajnál felvenni egyetemre, ezért ezeket hordja, míg el nem használja, aztán dobja a kukába, mert nem szereti annyira őket, de mindenhez mennek, kilökni nem akarja, ezért egyetemre jó neki, itt úgysincs senki, aki miatt ki kellene öltözzön.

Ez tényleg hihető szerintetek?

Nekem is vannak elegáns ruháim, de nekem abból kevés van, mert nem tudom kihasználni őket.


2018. máj. 14. 08:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
És ti tényleg egyetemre jártok?
2018. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Miért fáj az neked, hogy ő így öltözik? Ő bele ugat abba, hogy te mit aggatsz magadra? Egyetemre jársz a szüleid zsebéből (gondolom...) és ezzel vagy elfoglalva, de még ki is írtad ide. Jó munkaerő leszel, gratulálok.
2018. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak csinos ruháim, de ezeket nem viselem az egyetemen. Fontos a kényelem ezért ott általában farmert viselek.

Amikor kimozdulok, valamilyen esemény van akkor viselem a szép, nőies ruhákat.

Így az ismerőseim látják olyankor, hogy elegáns, csinos vagyok hiszen nem azt szokták meg tőlem.

A kényelmen felül fontos számomra, hogy külön ruhában járjak egyetemre. Ezeket a ruhákat nem annyira sajnálom. Míg a többire vigyázok, és emiatt nem akarom, hogy az egyetemen tönkremenjenek.

2018. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Metionin ***** válasza:
100%
Pedig szerintem okosan csinálja. Kényelmetlen egyik óráról a másikra rohanni a szép ruhákban meg magassarkúban. Képeken meg ha kimegyek a barátaimmal, én is tök máshogy néztem ki mint órán. Képeken szoknya, harisnya, fűzős ruhák, stb. órán meg szakadt farmer, tornacsuka, zenekaros póló, rajta laborköpeny. :D Meg csomószor óráról rohantam dolgozni, tököm se öltözgetett volna.
2018. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De irigyellek titeket, hogy egyetemistaként ez a legnagyobb problémátok...
2018. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyetemen én is szembesültem ezzel, hogy jó pár ember még ezen a szinten volt leragadva, mint a kérdező. Elképesztő. Ki-miért-hogyan öltözködik.

Hihető...Te jóságos, mintha valami borzalmas dologról lenne szó.

2018. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#5: "Nem tudom, én például úgy öltözködöm..." Ő meg így. Az emberek szerencsére,nem egyformák. Vegülis, mi ezzel a probléma?
2018. máj. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!