Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? 90 % hogy megcsókolt az apám.

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon régi sztori, hirtelen eszembejutott és nem tudom hova tenni a dolgot. Soha senkinek nem mondtam el. Nem tudom, hogy miért... kb 6-7 éves lehettem. Egyedül aludtam a szobába. Nem tudom hol volt anya nem nagyon emlékszem rá. Viszont arra igen, hogy este arra keltem, hogy szájon csókolt.(nem puszit adott) Nagyon megijedtem. Úgy csináltam mintha nem ébredtem volna fel rá, elfordultam, láttam kiment a szobából utána. Szerintetek? Lassan 19 leszek. Azóta amúgy nem fordult elő ilyen. Ti mit csinálnátok a helyembe? Random csak úgy eszembejutott..
2018. jún. 13. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne unatkozz.... Ne provokald az internet népét...


"Ez egy nagyon régi sztori, hirtelen eszembejutott "

2018. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
hiába pontoztok le előfordul
2018. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Keress egy daddyt.
2018. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
velem is volt ilyen. jelenleg 15 vagyok. az eset 10-11 eves koromban tortent. a mai napig tisztán emlekszem ra. ezert nem birom elviselni ha barmilyen modon is hozzam ernek. legyen az csaladtag vagy barat. most lett vege a kapcsolatomnak emiatt. nem birtam elviselni ha megpuszilt. en is gyulolom apamat. fogalmam sincs hogy lehet ezt lekuzdeni, a pszichologusom sem ad semmilyen tanacsot. annyit mond, hogy eljem at a jelenetet a fejemben ujra (ami egy instant panikroham) es dobjam az emleket a "tuzre". egyaltalan nem hasznalhato. ugyhogy ha kapok valami normalis, hasznos tanacsot akkor majd megirom itt valaszban.
2022. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!