Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is gyakran ellenségese...

Veletek is gyakran ellenségesek a boltokban a pénztárosok?

Figyelt kérdés
Velem igen, pedig kedves szoktam lenni és illemtudó.
2018. jún. 16. 14:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Vannak helyek, ahol sajnos igen, de emiatt nem általánosítok. Sokfélék az emberek.

Én láttam az ő oldalukat is, majdnem egy évet dolgoztam kereskedelemben, nem egy kíméletes szakma. Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy aki emberekkel akar dolgozni, az igenis vegyen erőt magán, képviselje az üzletet, és tegyen kellemes benyomást a vásárlóra.

2018. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokszor már gyomorgörccsel megyek be vásárolni, ha lehet, akkor emiatt igyekszem az önkiszolgáló pénztárban fizetni. Olyan bankkártyám van, amit "be kell dugni" (nem pay pass-os) és ettől mindig nagyon idegesek a pénztárosok, pofákat vágnak, csapkodják, dobálják a cuccaimat, mert így kb 10 másodperccel tovább tart nekik a fizetés rendezése, ha egyáltalán megengedik, hogy fizessek és nem kiabálnak rám minősíthetetlen hangnemben, hogy csak 100-1500-2000ft felett lehet kártyával fizetni. Értem, hogy sokan bunkók velük, de szerintem ettől még nem oké, ha rajtam vezetik le a feszültséget, ha én normálisan, illedelmesen viszonyulok hozzájuk.
2018. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Svájcban élek, nem.


Hazamegyek, 10/8 bunkó, flegma, köszönök morog valamit, bxkodja az árut, vagy épp 15 percig pofázik a "rokonával"...

2018. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok, de itt másnap nem kéne bejönnie dolgozni, ha flegmázna, vagy beszólna.


Otthon simán megteheti, mert a főnökség annyira nem foglalkozik vele, pedig volt már, aki csak úgy lazán összetörte a bort, mert ő "ideges" és odavágta a rakodópultra.

2018. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran nem, de vannak helyek, ahol igen. Főleg olyan boltokban látom ezt, ahol kb. monopolhelyzetben vannak a környéken vmilyen okból. Pl. kisbolt egy helyen, ahol a környéken nincs más.

De pl. a legtöbb általam frekventált SPAR-ban már tudom, kihez nem érdemes beállni. Mindig 1-2 van a 6-7ből, aki hótt paraszt :D. Nekem az egyik egyszer az általam vásárolt zsebtükörre mondta el azt kb. 6x 2 perc alatt, mennyire ocsmány. Majdnem lesüllyedtem a szintjére, hogy visszaválaszoljam, hogy nem annyira, mint az elcseszett padlizsánlila-csibesárga kombiációs dauerolt haja :D.

2018. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Nem mindig köszönök, mert a pénztáros pont nem látszik:D De még ha szépen köszönök, akkor is van egy-két pénztáros, aki mogorván néz. Az is mindegy, hogy sok aprót kell adnia, keveset vásároltam vagy egy egész kosárral. De más pénztárosok meg az ellenkező.

Szerintem az is lehet, hogy van egy-két vevő, aki már délelőtt elrontotta a napjukat és aztán ilyenek.

2018. dec. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Elég sok negatív tapasztalatom van, főleg kisebb coopokkal, pékségekkel, így szinte már csak Aldi és egy közeli Coopba járok, ami épp normálisabb hely.

De már az Aldiban is van 1-2 flegma fiatal pénztáros csaj, aki pofát vágva köszön, vagy azért is magáz, hiába tegez nálam idősebb idegeneket.

Túlzottan nem érdekel, mit vergődik egy alacsony végzettségű pénztáros droid, nyilván ha átlépne egy határt, intézkednék, vagy csak beszólnék neki.

2023. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!