Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják sokan, hogy...

Miért mondják sokan, hogy szeretik az állatokat, miközben esznek húst?

Figyelt kérdés

Nehéz megértenem, hogy miért olyan képtmutatóak bizonyos emberek, hogy hangoztatják az állatok iránti szeretetüket meg hasonlókat, de közben bűntudat nélkül bevágnak egy doboz rántott csirkeszárnyat?


Én pl szeretem a családomat, elég bizarr lenne, ha ennek ellenére megenném/hagynám elpusztulni/megkínozni a családtagjaimat, nem?


2018. jún. 25. 17:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#utolsóvoltam

Különben viccet félretéve, vegyünk egy bármilyen afrikai törzset példának: amikor leölnek egy állatot (HOGY MEGEGYÉK, NEM PEDIG SZÓRAKOZÁSBÓL), akkor mindig hálát adnak az anyatermészetnek, hogy megadatik nekik a lehetőség, hogy annyit, amennyire szükségük van az életbenmaradáshoz, elvehettek a természettől, és bocsánatot kérnék az állattól. Ez úgy gondolom, hogy egy nagyon szép tett és így igazságos az állattal szemben is.

Tudom, hogy te úgy látsz minket, húsevőket, mint ilyen vérzőszemű vadállatok, de normálisak vagyunk igazából. Én mondjuk soha nem veszek el többet a természettől, mint amennyi "jár", és ami a legjobb, ha egyszer meghalok, az én testem is a természet része lesz újra, és a körülöttem lévő növények sokasága a maradványaimból fog "táplálkozni". Az energia nem vész el, csak átalakul.

2019. jún. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát, régi kérdés, de nem tudom megállni: Mit fogsz akkor érezni, ha megtudod, hogy vannak húsevő növények? :D
2019. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!