Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért hiszik sokan hogy az...

Miért hiszik sokan hogy az ilyen kigyúrt állatokat könnyű elverni?

Figyelt kérdés
nem értem miért mondják sokan hogy aki ki van gyúrva meg gyúr azt könnyen el lehet verni , jó lehet teknikája nincs,de ha rohadt agresszív hiába lassú ha erős csak szét ver nem ??nem értem egyesek miért fikázák őket,

2012. nov. 19. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert természetesen mindenki olyan erős és bátor.
2012. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Így akarnak kompenzálni valamit. Ugye nem is (magyar) ember az ember, ha nem találna mindenkiben hibát, amiért ő jobb nála.
2012. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 *Glissade* ***** válasza:

Mert az emberek azt gondolják, hogy aki nagy darab, az egyben lomha is, aki vékony az meg gyors.

De ez azért nem egészen így van:)

2012. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Malats válasza:
Ez csak akkor igaz, ha egy kizárolag testépitö vs. edzett küzdösportolo bunyojat nézzük. Szerintem ez tiszta sor. A többi általánositás.
2012. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
F=m*a, a sebesség négyzetes tag, szóval hatványozottan számít a sebesség a tömeggel ellentétben, másrészt ha valaki nem tanulja meg, hogy kell akárcsak ütni nem tud megfelelő tömeget rakni az ütés mögé így az érvelésed eleve szar. Másrészt hozzám hasonló közelharcosok nem járnak fegyvertelenül, sőt nem is verekszünk, hanem a gyors megsemmisítést gyakoroljuk így egy testépítőnek nem sok esélye van ilyen felállásnál, a harctaktikai képességek hiányáról még nem is beszéltem. Az izomfejlesztés vagy az erőedzés nem tesz jó harcossá, csak szükséges alapokat képez a közelharchoz.
2012. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 NagyonGonosz ***** válasza:

A bunyó és a testépítés két teljesen különböző dolog.

Egy 60 kilós és egy 130 kilós ember is darabokra szed ha képzettebb nálad függetlenül a tömegtől.

2012. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem is nagyon fogod megérteni. ott kezdődik a dolog, hogy egy bunyós nem feltétlenül kisebb és gyengébb egy testépítőnél.


tegyük fel, egy 175 centis testépítő 90 kiló. az szép méret már. de egy 90 kilós boxoló 190 centis lesz, 10 centivel hosszabb kézzel, boxtudással . szerinted mennyi esélye lesz a testépítő komának?

2012. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én ellenben azt nem értem hogy miért gondolja nagyok sok ember azt hogy a testépítésnek egyenes következménye a harctudás. A focisták 99.99% sem tud zsákolni mégsem vetik állandóan a szemükre.
2012. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te tényleg azt hiszed, hogy azért kondiznak, járnak box/karate vagy más harcművészeti edzésekre emberek, hogy másokat el tudjanak verni? Ugyan, nőj fel...
2012. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mert ha a bunyózás is érdekelné,akkor nem csak konditerembe járna,hanem a bunyóban is fejlesztené magát.

amúgy meg a kezdeményező képességgel,kiállás szerintem sokuknak nincs gondja.

az igazi gond amit én észrevettem az-az,hogy ha összeakadnak egy rendes bunyóssal.

a nagydarab veri egy percen keresztül,letiporja,csak ugye a bunyósnak ez nem igazán újdonság.

feláll és a lihegő nagy állatot szétüti,akit komolyan demoralizálhat a számára idegen ütés-rúgás okozta fájdalom.

van is ilyesmire egy vicces és sarkos jelenet a blöffben.


a fikázni meg gondolom azért szokták,mert a harcban a legfontosabb képességet az állóképességet,nem fejleszti a testépítés,és nincs funkcionális haszna a túlzott izomtömegnek.

meg persze ha valamelyik bekerül előzetesbe,ott nincs annyi kaja,tápkieg,uh nem ritkák a 3 hónap alatti 20-30 kilós tömegvesztések.

2012. nov. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!