Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon rossz embernek tartom...

Nagyon rossz embernek tartom magam, hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz ember vagyok úgy érzem. Ígérek valamit másoknak, hogy megcsinálom, de,aztán megfutamodok, azért, mert tele vagyok félelemmel, kishitű vagyok, de azért szeretnék megcsinálni dolgokat.

Nem mentegetem magam ezzel, de ez az oka. Ez a kishitűség az iskolában alakult ki nálam valószínűleg, otthon nem volt probléma, bár önbizalmam soha nem volt.

Kishitű vagyok, leértékelem magamat mindig, emiatt nem merek semmit csinálni sem.

Most lassan már, joggal senki nem fog nekem hinni, aki ismer és ígértem már valaha neki valamit.

Nem tartom a fent leírtak miatt magamat korrekt, megbízható embernek és ezen szeretnék változtatni, hogyan tudnék az lenni?



2018. jún. 27. 12:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha unalmasak ne talizz velük nem vagy gonosz.
2019. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!