Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavar néhany embert az...

JaniB kérdése:

Miért zavar néhany embert az ha valaki egy balesetet vagy katasztrofat filmez a telefonjaval?

Figyelt kérdés
Ma egy fustolo autot lattam amit néhany ember probalt eloltani. Késobb az auto egyre jobban elkezdett langolni. En ugy dontottem kicsitt messzebb allok és folveszem a telefonommal amit latok. Egyszer csak azt uvolti egy autobol valaki, hogy ne kamerazz hulyegyerek. Mikor megjon a tuzolto az is elkezdi, hogy kamerat eltenni? Nem értem mi a probléma? A sajto kamerazhat az emberek pedig bamészkodhatnak de mint maganember nem vehetem fol amit latok? Mi a probléma?

2018. jún. 28. 19:59
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ott vagy mellette és te kamerázod nem hogy te is néznéd hogy segíthetnél rajta éppen?! Sérted a jogait mindazoknak akik a videón szerepelnek. Elhiszem hogy pl.: a munkahelyen szép story van belőle. "Gyertek nézzétek mit láttam" Csak gondolj bele fordítva. Neked ég az autód vagy éppen balesetet szenvedsz és a sok marha nézi ahogy valahogy kiesel a kocsiból és nem segítenek. Neked jó érzés lenne? Mondjuk ezzel a felfogással lehet odamennél és elkérnéd mert te kívülről nem is láttad és szeretnéd elmesélni meg mutogatni másoknak...
2018. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
48%
# 31 olvasd már végig a kommenteket kérlek nem arról van szó hogy segítség helyett kameráznak hanem arról hogy amikor már nem lehet tenni semmit fogod maga és csinálsz egy fotót vagy videót...
2018. júl. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Végig olvastam, mert kíváncsi voltam ki mit írt.

Az alap kérdésben nem arról volt szó hogy már a végét videózta. (Ami megint csak jogsértő mindenkire aki a képen/videón szerepel.)

"Ma egy fustolo autot lattam amit néhany ember probalt eloltani."

2018. júl. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Az alapkérdést javította a kérdező a kommentekben!

Nem a kérdéshez tartozik de egyébként ha ez egy valós eset akkor már a lángoló motorteret nettó életveszély oltani vagy akár a közelében tartózkodni.

Amennyiben van porral oltó az autóban akkor még a tűzeset keletkezésekor lehet vele próbálkozni ha nincs akkor irány onnan minnél messzebre szerintem.

2018. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Koszonom a hozzaszolasaitok!
2018. júl. 26. 04:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!