Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fáj neked, ha egy...

Miért fáj neked, ha egy férfit szeretek? Miért utálsz? 23/F

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 14:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem fáj. Soha nem ítéltem el a melegeket, pedig hetero vagyok. Szerintem mindenkinek joga van azt szeretni, akit csak akar, nemtől függetlenül.
2018. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sincs semmi bajom a melegekkel. Nekem is van kicsi leszbikus hajlam, de ennyi. Szeretet és béke legyen! ✌🏻🏳️‍🌈
2018. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%

Én például személy szerint azok táborát erősítem, akik nem utálnak.


Én nem rendelkezem sem elég korlátoltsággal - a szó primitív vonatkozásában, sem elég ok nélküli gyűlölettel ahhoz, hogy zavarni tudjon az, ha meleg vagy.


Bizonyára sok olyan ember van, akik szemében undorító vagy emiatt. De vajon miért? Abban az esetben, ha valamelyik ilyen gyűlölködőnek a teljes családját kiirtotta volna egy meleg ember, még az SEM lehetne ok arra, hogy minden meleget gyűlöljön emiatt, és kollektív gyűlöletet érezzen minden meleg iránt. Innentől kezdve ne érte, hogy hogy tudott valamelyik meleg ember érdemben ártani bárkinek is olyan szinten, hogy a pocskondiázás jogos alapokon nyugodjon. A meleg párok miért nem élhetik meg az identitásukat!? Ők mikor mondják egy hetero párnak, hogy "na márpedig ti nem csókolózhattok, nem foghatjátok meg egymás kezét, NEM SZERETHETITEK egymást. Hanem tessék szépen BÚJKÁLNI és MEGALÁZKODNI"


Szerintem ez mindenképpen meggondolandó kérdés...

2018. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

Ho-hóóóó, a lepra ragadós. :) Ellentétben a homoszexualitással. Esetleg félsz, #1, hogy rádragad? Ha "immunis" lennél rá, akkor nem kellene félned. XD


Kérdező, nekem sem fáj, hogy mit csinálsz, és nem utállak érte.

2018. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%

Hagyjál már ezzel a PC dumával, hogy a melegeket mindenki kivétel nélkül utálja. Nekem semmi bajom nincs velük, mindenki azt csinál amit akar mindaddig amíg ezzel nem árt valakinek (Itt pl a nemi erőszakra gondolok.)


Mindig is lesz pár degenerált kretén, akinek könnyebb odabökni egy "büdös b*zi" kifejezést, minthogy próbálná megérteni hogy a másik is ugyan olyan ember, lehet pl ugyanaz a hobbija mint neki.

2018. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
28%

Nem utálom a melegeket, csak undorodom tőlük - mivel én nem vagyok meleg. Szerintem ez normális reakció.

Nem gyűlölködök, nem akarok bántani senkit, egyszerűen csak undorodom.

2018. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%

Én leszrom. Nem utállak, hidegen hagy. Nem érdekel, azt csinálsz amit akarsz, nem foglak elítélni érte, de nem is foglak bevédeni meg bátorítani. Ennyi.

Az zavar amikor téged az zavar hogy engem hidegen hagy a dolog. Hagy maradjak ki ebből, ennyi.

2018. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszi srácok :) Nem zavar ha téged hidegen hagy, tök okes. Én azzal beérem ha nem szólsz be az utcán, vagy nem versz meg egy olyan dolog miatt amit nem én választottam :)
2018. aug. 6. 14:53
 9/28 anonim válasza:
26%
Ha az utcára viszed ezt az aberrációdat,azt te választottad.
2018. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

Akkor jó. Azokat az embereket nem szeretjük akik csak annyiból állnak hogy ők melegek. Az egész létezésüket ennek vetik alá.

Akik normális emberek, lehet velük beszélgetni, együtt dolgozni, szórakozni meg minden mást csinálni, és mellette mellékesen melegek azokkal senkinek sincs semmi problémája. Legalábbis normális embernek nincs. Ha nem ez az egyedüli téma akkor egyáltalán nem negatív dolog. Ugyan olyan tulajdonság mint hogy most kék vagy zöld a szeme színe.

2018. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!