Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fáj neked, ha egy...

Miért fáj neked, ha egy férfit szeretek? Miért utálsz? 23/F

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 14:32
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Azt én választottam? Olyan nagy probléma, ha egyszer majd ha lesz párom szeretném megfogni a kezét séta közben? Sajnos ma Magyarországon ez nem megvalósítható :/
2018. aug. 6. 15:08
 12/28 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nem fáj senki szeretete.

Ne azzal foglalkozz, hogy ki utál. Csak azzal, hogy van akit szerethetsz és van aki viszont szeret. A többi nem számít!

Sokan fél kezük odaadnák azért ha megtalálnák a párjukat. Gyűlölködők meg mindig lesznek.

2018. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
10%
Igen. Nem foghatilod meg a kezét . Undorító.
2018. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%

Engem nem zavar. Csak az utcán ne csókolózzatok, mert a normális heterok se csókolóznak a nyilt utcán.


Amúgy meg ugyan csak hidegen hagy a másik ember nemi identitása míg rám nem akarja kényszeríteni. A melegek és leszbikusok is pontosan ugyan olyan emberek mint bármely férfi vagy nő.

2018. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
1%
Mikor fogjátok már fel végre, hogy rohadtul nem érdekel, hogy mire élveztek el?
2018. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Amíg egy pár (legyen az hetero vagy homo) nem az utcát használja hálószobának, magánügy, kit szeret.
2018. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
39%
Miért fáj neked, ha mást ez zavar? Nem utállak, nem is ismerlek. Nem utálok senkit azért mert a saját neméhez vonzódik. Azért utálok embereket mert azt hiszik attól hogy mások már jogukban áll mindenkit homofóbozni, rasszistázni, aki szót mer emelni ellenük. Fogadja el mindenki hogy az életvitele nem feltétlenül tetszik másoknak hiába nem tehetnek róla. Ilyen világban élünk, mindenkinek más és más az értékrendszere. Ezt el kell fogadni és együtt kell élni vele. Ha nem rohangálsz céltáblának öltözve nem is leszel az. Több meleg ismerősöm is van. Sekit nem homofóboznak nem járnak felvonulásra nem azzal kezdik a beszélgetéseket hogy "meleg vagyok". Mindenki bírja őket, semmi baj nincs velük. A baj azokkal van, akik semmi másra nem képesek csak folyamatosan fujtatni emiatt. Ha nem teszed és normálisan éled a kis napjaid legyen melletted az ágyban férfi vagy nő mások is békénhagynak. Mert látják hogy te is csak ember vagy és normálisan élsz. Nem kell felvonulni bikiniben, nem kell kérdésekben háborogni az interneten, nem kell vitákat provokálni. Nem tehetsz erről, akkor fogadd el te is és élj együtt vele. Tegyél rá mit szólnak be az utcán, nem ismernek téged, kit érdekel mit gondol pár bunkó idegen. Mert akik beszólnak azok. Másokat is ér atrocitás nem csak titeket. Ilyen beszólogatók mindig lesznek "ha sapka van rajtad azért,ha nincs azért". Ha számodra ez a normális, kezeld is úgy ahogy az emberek számukra a normális dolgokat kezelik. Ez picit hosszúra sikerült és nem hiszem hogy megérted, szóval lehet lepontozni, de legalább leírtam.
2018. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Nem fáj ha téged vagy mást ez zavar. Nekem az fáj, hogy nem élhetek úgy mint te! :/
2018. aug. 6. 15:57
 19/28 anonim ***** válasza:
52%
Miért ne élhetnél? Én sem csókolózom senkivel a nyílt utcán. Nekem is beszólnak néha csak nekem épp másmiatt és nem érdekel. Nem kell idegenek beszólását a lelkedre venni. Oké nem házasodhatsz, de az csak egy papír, kismillió ember van el papír nélkül. Erősítsd meg a lelked, ne vegyél mindent magadral és éld az életed ahogy tetszik neked. Ha nem azzal foglalkoznál hogy most ki néz rád csúnyán meg szól meg már rég boldog lehetnél.
2018. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Csókolózni nem szeretnék az utcán, azt sem szeretem ha más csinálja. De ezen kívül semmi, apróbb jelét sem adhatom annak, hogyha valaki hozzám tartozik és szeretem :(
2018. aug. 6. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!