Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fáj neked, ha egy...

Miért fáj neked, ha egy férfit szeretek? Miért utálsz? 23/F

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 14:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
72%
Én örülök neked, legyetek jó sokan. Csökkentitek a konkurenciát és több nő marad facéran akik között lehet válogatni :D
2018. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ez is egy hozzáállás :D
2018. aug. 6. 17:20
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
A normális embereket nem zavarja ha egy meleg megfogja a párja kezét az utcán. Viszont az igen ha gusztustalan módon nyalják egymást, és ez akkor is zavaró ha heterók csinálják. Szóval nem értem miért nem tudjátok végre ezt felfogni, be lehetne már fejezni ezt a "jaj én meleg vagyok nem élhetek úgy mint te" önsajnálatot, mert baromság. Hiszen mégegyszer mondom, normális ember azért nem fog megverni mert megfogod a párod kezét.
2018. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekelsz amúgy??
2018. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom erre, hogy az ún. férfiak szeressék a férfiakat, a nők meg a nőket. Undorodok a "férfiaktól " minden értelemben. 32 N Én csak egy finom, puha, jó illatú érzéki nőre vágyok, ( várok) aki milliószor többet ér, minden értelemben mint bármelyik férfiember. Jó buzulást uraim! Több punci jut nekem. ;)
2018. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem ezért utállak, alapból utállak!
2018. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem zavar, ha férfit szeretsz. Az azonban, ha férfitangában zászlót lengetve, egymás seggét tapogatva riszálsz, irritál. Én sem vonulok heteróként fehérneműben.
2018. aug. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon cukik a melegek és nem értem, hogy mi a baj velük, miért ítélik el őket, szólogatnak be nekik stb...

Én például, alapból olyan jóban vagyok az egyik legjobb barátnőmmel, hogy mindig kézenfogva járkálunk mindenhová. A városban vannak, akik bámulnak vagy fintorognak, de leszarjuk mindketten. Rámosolygunk és megyünk tovább. Nem járunk, ezt mi tudjuk, ők nem. Ennyi.

De ha járnánk sem igazán érdekelne.

Ha beszólnak az utcán vagy akárhol mosolyogj rá és menj tovább. Hidd el rosszabul fog esni neki, mintha látná rajtad, hogy fáj vagy akármi. :)

Ezek élvezik, hogy bánthatnak másokat és igazából ez az undorító dolog. Vagyis szerintem.

16L

2018. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!