Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek csúnya vagyok?

Szerintetek csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Már több lánytól hallotam hogy csúnya vagyok.és így pl fiukkal is nehezebben tudok barátkozni mert kicikiznek hogy csúnya vagyok.


Itt a kép:

[link]



2018. aug. 15. 22:48
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Ennél sokkal hosszab szokott lenni a hajam.
2018. aug. 15. 23:15
 12/30 anonim ***** válasza:
93%

Maga az alap az nem rossz. Tehát itt az arcberendezésedre gondolok, vonásaidra. Fiatal is vagy még, szóval javulni is fogsz.


Viszont stílusod az semmi. Elhanyagolt hatású. Főleg a szemüveg miatt, ami nagyon rossz. De a szemöldöködet sem gondozod, frizurád meg nem is létezik.


Önbizalmat nem sugároz a kép. Egy magabiztos mosolyt kérnénk, azt hiszem 😁

2018. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindig valami szörnyszülöttet várok a leírás alapján, erre be van linkelve egy normális fiú fotója.
2018. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%

sokan szidtak itt a rövid hajad miatt. Nekem kiskorom óta minimum vállig érő hosszú hajam volt, a mai napig is (26) akkor amikor annyi idős lehettem mint te, ugyanúgy osztottak, hogy a hajad így meg úgy....

Leszrtam akkor is, meg most is. Tégy te is így!

2018. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
#15 nem úgy értettük a hosszú hajat, hogy vállig érő, csak úgy, hogy nem ez a kis rövid tüsi haj. És nem azért, mert így divat úgy divat, hanem mert az ő fejformájához nem ez áll jól.
2018. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
különben mindegy is, ha a kiscsávó 5 év múlva úgy dönt, hogy borotválni fogja a fejét, akkor lehet úgy fogja megtalálni élete szerelmét.
2018. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Azurák Csabára hasonlítasz.
2018. aug. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így olyan semmilyen. De elképzelek most egy-két számomra külsőleg nagyon helyes srácot... ha rád próbálnák ugyanazt a frizurát és ezer más külsőséget, nem mondom, hogy belőled kivitelezhetetlen lenne... Mert alap arckaraktereden nincs semmi baj, sőt. Rajtad múlik, mit hozol ki magadból. Szerintem ez a problémakör inkább a belső személyiségedből fakad, vagyis nincs meg benned ez a "márpedig én szépfiú vagyok" vágy, hozzáállás, viselkedés. Megelégszel ezzel az átlagos szürke semmilyenséggel.
2018. aug. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, de úgy nézel ki mint egy átlag 10-12 éves. Majd beütnek a hormonok, ne aggódj.
2018. aug. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Tök átlagos vagy. És hasonlitol egy Facebook ismerősömre :D
2018. aug. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!