Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek csúnya vagyok?

Szerintetek csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Már több lánytól hallotam hogy csúnya vagyok.és így pl fiukkal is nehezebben tudok barátkozni mert kicikiznek hogy csúnya vagyok.


Itt a kép:

[link]



2018. aug. 15. 22:48
1 2 3
 21/30 acelsziv ***** válasza:

Némi önbizalom nem ártana neked, fiatal barátom. Keress némi irodalmat ezen a téren. A bagolyvár kiadónak rengeteg könyve van a témában.

És valami küzdősport sem ártana. Önbizalom erősítés, erőnlét növelés egyben plusz eszköz, hogy nyugodtan tarkón vágd aki kötözködik.

2018. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
88%

Tőled kicsit idősebb lányként mondom, hogy szerintem nem vagy csúnya, átlagosnak tűnsz. Ha fel szeretnéd dobni a kinézetedet, akkor növeszd meg kicsit a hajad, oldalt átmenetesen nyírasd fel (nem cigósra, ízlésesen is lehet!), és válassz egy divatosabb szemüveget.

Az öltözködésedet nem tudom milyen, meg azt sem tudom hány éves vagy, így mást nem írok.

De nem vagy csúnya, én azt gondolom.

2018. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy csunya, jol nézel ki.
2018. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 he84 ***** válasza:
41%
Egyáltalán nem vagy csúnya, csak átlagos. Nem kell másoknak ő miattuk megfelelni, légy önmagad bátran. Amiatt meg butaság lenne szemüveget cserélni (ráadásul nem is olcsó), mert egyeseknek esetleg nem jön be. Fogadd el, hogy nem jöhetsz be mindenkinek, nem is kell. Na meg vannak, akiknek bejön az átlagos, nem minden a jóképűsség, meg a divatosság, nem ez számít leginkább. Akinek ez számít, az túlságosan külső alapján ítél és felszínes, akit nem biztos, hogy igazán te magad érdekelsz.
2018. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Krumpli orrod van. De nem ez a baj. Fehér bőröd szinte érintetlen, mint egy hercegkisasszonynak. A testalkatod is tunya, lustaságra utal. Lehet a gép előtt ülsz és ezzel-azzal játszol. Olyan nőies, mamókás az arcod. Bocs, de nem bírom ki, felraknál a fejedre egy kendőt ;)
2018. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Itt egy jobb minõségü kép.itt hosszab a hajam.


[link]

2018. aug. 16. 16:25
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem vagy vészes.
2018. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nem vagy csúnya egyáltalán, úgy van, ahogy előttem szólók mondták: egy előnyösebb frizura, meg egy divatos (nem az a vastagkeretes!) szemüveg, és kész!

Ilyen alapdolgokról se feledkezz meg, mint izzadtsággátló, valami illatos tusfürdő + spray!

Meg egy kis sport, pár év múlva, akik most csúnyának mondtak, majd írnak neked! ;)

2018. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

sztem se nézel ki rosszul, csak styleden kellene változtatni

növeszd meg a hajad és menj el egy fiatal fodrászhoz, aki fazonra vágja, meg H&M-ből, NY-ből vegyél új ruháhat, meg divatosabb szemüvegkeret és egyből menő leszel. ezek ellen tudnál tenni, beszél meg Szüleiddel, hogy stílust akarsz váltani.

2018. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 he84 ***** válasza:
Nem a divat, nem a menőzés az, ami fontos. Egy szemüveg keret tudtommal nem olcsó, így csak a divat, menőztés miatt, ami gyerekes kamasz szokás, kár a szemüveg keretet lecserélni.
2018. szept. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!